Construction Equipment Polska
Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie
Volvo Penta

Usługi Volvo

Silniki przemysłowe Volvo

Volvo Maszyny Budowlane Polska autoryzowanym przedstawicielem Volvo Penta.

Volvo Maszyny Budowlane Polska poszerza spektrum oferowanych towarów i usług o silniki przemysłowe Volvo Penta wykorzystywane w rębakach do drewna, wózkach widłowych, kruszarkach, kombajnach i wielu innych urządzeniach.

Volvo Penta od blisko stu lat oferuje technicznie zaawansowane systemy zasilania, silniki, komponenty i akcesoria dla wymagających odbiorców z wybranych segmentów rynków motorowodnego i przemysłowego.

„Nasi technicy serwisu posiadają wiedzę niezbędną do wykonywania napraw silników, a sprzedawcy części zamiennych dostęp do oprogramowania i literatury umożliwiających wytypowanie i dostarczenie niezbędnych dla klienta części. Dodatkowo, do rozwiązywania najtrudniejszych usterek i problemów dedykujemy również jednego z inżynierów serwisu” powiedział Marcin Samborek - Dyrektor Serwisu Volvo Maszyny Budowlane Polska.

Sam proces zakupu silników, części i usług związanych z silnikami przemysłowymi Volvo Penta odbywa się w sposób identyczny jak w przypadku usług i części zamiennych do maszyn budowlanych Volvo.

Silniki przemysłowe Volvo Penta

Volvo Maszyny Budowlane Polska zostało autoryzowanym dilerem silników przemysłowych Volvo Penta. Oferujemy nowe jednostki, oryginalne części zamienne oraz usługi serwisowe. Zapraszamy do kontaktu!