Construction Equipment Polska
Volvo Reman
Volvo Reman

Zachowaj słynną jakość Volvo swojej maszyny, wybierając części regenerowane

Korzystaj ze wszystkich zalet, jakie daje wybór oryginalnych części Volvo, ale przy niższych kosztach i mniejszym wpływie na środowisko.

Niezawodność. Trwałość. Niska cena.

Części regenerowane Volvo wyróżniają się jakością i wysokimi standardami, jakich oczekuje się od Volvo. To dlatego, że części regenerowane są oryginalnymi częściami Volvo — przywróconymi do pierwotnego stanu, a przy tym w konkurencyjnej cenie. W gruncie rzeczy standardy jakości dla części regenerowanych są dokładnie takie same jak dla zupełnie nowych części. Do tego są objęte taką samą gwarancją.

Odpowiednie części

W naszej bogatej ofercie części regenerowanych Volvo znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz — od wtryskiwaczy przez jednostki sterujące aż po silniki, skrzynie biegów, turbosprężarki i filtry cząstek stałych (DPF) — w przystępnej cenie i z gwarantowaną jakością.

zalety części regenerowanych volvo

Cechy i zalety

  • Bardziej opłacalne niż nowe części.
  • Zawsze zgodne z najnowszymi specyfikacjami technicznymi.
  • Takie same warunki gwarancji jak w przypadku oryginalnych części Volvo.
  • Mniej czasu w warsztacie w porównaniu z naprawami.
  • Taka sama wysoka jakość i wydajność jak w przypadku nowej części.
  • Mniejszy wpływ na środowisko.
zalety części regenerowanych volvo
Wybór przyjazny dla środowiska

W porównaniu do produkcji nowej części w procesie regeneracji jest wykorzystywanych nawet o 85% mniej materiałów i 80% mniej energii. To oznacza, że część regenerowana jest nie tylko właściwym wyborem do maszyny z uwzględnieniem rentowności — jest także właściwym wyborem dla środowiska.

Dążenie do gospodarki o obiegu zamkniętym polega na podejmowaniu odpowiednich decyzji każdego dnia, a części regenerowane pomagają nam osiągnąć cel — razem.

Jakość gwarantowana

Proces zapewniania jakości zaczyna się od chwili zwrócenia nam zużytej części. Zaczynamy od demontażu, czyszczenia i dokładnej kontroli wszystkich podzespołów. Łożyska, uszczelnienia, szczotki i podobne elementy są wymieniane na oryginalne części Volvo. Podzespoły zostaną zmodernizowane, by spełniały najnowsze dostępne specyfikacje, a także poddane obróbce mechanicznej zgodnie z najnowszymi wymaganiami technicznymi. Na koniec testujemy wszystkie części regenerowane Volvo jeszcze raz, zanim opuszczą fabrykę.

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas