Construction Equipment Polska
oryginalne części do silników volvo
Części do silników Volvo

Jakość Volvo w całym okresie eksploatacji

Oferta części do silników Volvo umożliwia wykonanie pełnego remontu silnika — obejmuje zestawy uszczelnień, tulei cylindrów i panewek, a także szeroką gamę indywidualnych części zamiennych. Wybierając oryginalne części Volvo, zyskujesz pewność, że silnik Volvo zachowa taką samą niezawodność, wydajność, niską emisję i światowej klasy zużycie paliwa przez cały okres eksploatacji maszyny.

 

Główne korzyści

  • Projektowane, by uzyskać optymalne osiągi silnika i idealną integrację z maszyną.
  • Produkowane zgodnie z naszymi rygorystycznymi standardami jakości i procesami audytu.
  • Materiały staranie dobierane, by spełniały najwyższe standardy trwałości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
  • Weryfikowane w ramach naszych rozbudowanych programów testów na stanowiskach testowych i w terenie, aby zagwarantować optymalną wydajność i niezawodność we wszystkich warunkach jazdy oraz klimatycznych.

Wybierając oryginalne części do silników Volvo, dbasz o maszynę w najlepszy możliwy sposób — tworzysz najlepsze warunki, by maszyna mogła pracować jak najdłużej bez przestojów oraz zachowujesz najwyższą wydajność przez wiele lat.

Alternatory

Od pustynnych upałów po arktyczne mrozy — alternatory Volvo są specjalnie zaprojektowane, aby spełniały najwyższe standardy wytwarzania prądu i napięcia w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Rozruszniki

Rozruszniki Volvo są produkowane tylko z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Gwarantują doskonałą moc rozruchową i ładowania, a co za tym idzie — bezpieczne uruchamianie maszyny nawet w najsurowszym klimacie.

Wtryskiwacze

Solidna technologia wtryskiwaczy Volvo zapewnia maksymalną moc wyjściową przy jednoczesnym osiągnięciu światowej klasy zużycia paliwa. W połączeniu z zaawansowanymi układami oczyszczania spalin Volvo wtryskiwacze odgrywają kluczową rolę w osiąganiu niskiego poziomu emisji.

Turbosprężarki

Turbosprężarki Volvo są produkowane zgodnie z naszymi rygorystycznymi standardami, precyzyjnie dostrajane w celu uzyskania optymalnej efektywności silnika Volvo rok po roku, a wszystko to przy zachowaniu wymaganego poziomu wydajności i emisji.

Czy znasz nasze zestawy naprawcze zaprojektowane z myślą o każdej naprawie?
Dowiedz się więcej