Construction Equipment Polska
przewody hydrauliczne volvo
Przewody hydrauliczne Volvo

Wybieraj oryginalne części

Pełna wydajność maszyny zależy od układu hydraulicznego, dlatego by wykorzystać pełen potencjał Volvo, należy wybierać tylko najlepsze rozwiązania. Przewody hydrauliczne Volvo gwarantują długotrwałą wydajność, niezawodność. Nasze przewody są projektowane przez Volvo do maszyn Volvo na podstawie wieloletnich badań i testów oraz produkowane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, by uzyskać precyzyjne dopasowanie i optymalną wydajność. Ponieważ maszyny Volvo zasługują tylko na to, co najlepsze.

Przewody hydrauliczne Volvo

Oryginalna jakość Volvo

Wszystkie nasze przewody produkujemy z wykorzystaniem oryginalnych części Volvo zaprojektowanych do maszyn i układów hydraulicznych Volvo. Przewody Volvo są testowane zgodnie z najwyższymi standardami i prawie wszystkie są skórowane, aby zapewnić długotrwałą wydajność i szczelność. W efekcie nasze przewody nie tylko umożliwiają wykonanie pracy, ale również przyczyniają się do maksymalnego wydłużenia czasu pracy bez przestojów i dostępności w trudnych warunkach, jednocześnie pomagając ograniczyć koszty serwisowania i konserwacji.

Wszystkie elementy układu hydraulicznego zaprojektowano tak, by działały razem w idealnej harmonii. Dlatego przewody hydrauliczne są projektowane i testowane pod kątem pracy ze wszystkimi pozostałymi podzespołami układu hydraulicznego. Podczas dobierania przewodów hydraulicznych do różnych funkcji są brane pod uwagę następujące czynniki:

  • Promień zgięcia
  • Elastyczność
  • Ciśnienie robocze i skoki ciśnienia
  • Przepływ i prędkość
  • Drgania
  • Temperatury
  • Środowisko
  • Zużycie

Volvo Hose Service - Serwis przewodów hydraulicznych Volvo

Odpowiedni przewód dostępny od ręki
Gdy przewód hydrauliczny wymaga wymiany, potrzebujesz szybkiego i niezawodne rozwiązania, by jak najszybciej przywrócić maszynę do pracy — z Volvo Hose Service jest to możliwe. Volvo Hose Service to nasze szybkie i wygodne rozwiązanie, w ramach którego przewody są zakuwane bezpośrednio w warsztacie przez wykwalifikowanych i certyfikowanych techników Volvo używających profesjonalnego sprzętu.

Krótko mówiąc, tylko Volvo Hose Service gwarantuje wysoką jakość i dostępność maszyny.

Zaufaj ekspertom

Usługa Volvo Hose Service jest świadczona tylko przez dealerów ze specjalnymi, certyfikowanymi warsztatami. W ramach tej certyfikacji wszyscy pracownicy zajmujący się montażem przewodów elastycznych przechodzą zaawansowane szkolenie i kwalifikacje Volvo. Nie trzeba wykonywać pomiarów ani wymontowywać i dostarczać starych, nieszczelnych przewodów elastycznych. Mając bezpośredni dostęp do dokładnej specyfikacji przewodów elastycznych, dealer Volvo doskonale wie, czego potrzeba do danego przewodu elastycznego.

Utrzymuj czystość

Zanieczyszczenia w układzie hydraulicznym mogą powodować trwałe uszkodzenia zaworów, pomp i innych elementów. Dlatego każdy przewód giętki Volvo przechodzi zaawansowany proces czyszczenia, a zanieczyszczeniu podczas transportu zapobiegają specjalne zatyczki.

Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie