Construction Equipment Polska
filtry volvo
Filtry Volvo

Stworzone przez Volvo do maszyn Volvo

Jeśli silnik jest sercem maszyny Volvo, to filtry są wątrobą i płucami, które pomagają utrzymać maszynę w szczytowej formie. Poddawane rygorystycznym testom i optymalizowane, by działały w harmonii z maszynami Volvo. Oryginalne filtry Volvo wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, doskonałą skutecznością filtracji, bardzo niskimi spadkami ciśnienia i wyjątkowo wysoką zdolnością zatrzymywania zanieczyszczeń. Wybieraj za każdym razem filtry Volvo, aby uzyskać najwyższą wydajność i rentowność.

Dlaczego warto stosować filtry Volvo?
 • Długie okresy międzyobsługowe, mniej przestojów i niższe koszty konserwacji.
 • Uzyskaj maksymalną funkcjonalność maszyny Volvo. Testy dowodzą, że tylko filtry Volvo umożliwiają uwolnienie pełnego potencjału maszyn Volvo.
 • Filtry Volvo to najlepszy wybór dla firmy — chronią podzespoły przed szkodliwymi cząstkami, ograniczają zużycie i wydłużają okres eksploatacji.

Najważniejsza część filtru
 • W Volvo stosujemy w produkcji najwyższej jakości materiały i rygorystyczne standardy — możesz na nas liczyć. Materiał wykorzystywany w filtrach Volvo jest wytwarzany z wysokiej jakości włókien celulozowych charakteryzujących się:
  Drobnymi włóknami tworzącymi gęsty materiał filtrujący z niewielkimi porami, który zatrzymuje drobne cząsteczki.
  Grubymi włóknami tworzącymi materiał filtrujący z dużymi porami, pozwalający uzyskać wysoką wydajnością.
 • Projektanci filtrów mieszają drobne i grube włókna, aby uzyskać materiał filtrujący, który zapewni dokładnie taki stopień oczyszczania i wydajność, jakie są wymagane dla danego typu filtru.
 • Materiał wykorzystywany w filtrze bezpieczeństwa Volvo, który pracuje pod bardzo wysokim ciśnieniem, jest wzmocniony włóknami syntetycznymi zapewniającymi odpowiednią wytrzymałość.

Nasza oferta filtrów Volvo

Filtry oleju silnikowego
Filtry paliwa
Filtry powietrza silnika
Filtry kabinowe
Filtry oleju hydraulicznego
Filtry odpowietrzające
Dłuższy czas pracy bez przestojów, niższe koszty, o połowę mniej odpadów

Wraz z wprowadzaniem na rynek nowych filtrów paliwa o wysokiej wydajności Volvo Construction Equipment oferuje teraz kompletny rozszerzony serwis silnika w wielu platformach produktów. Korzyści 1000-godzinnego okresu międzyobsługowego silnika:

 • Dłuższy czas pracy maszyn bez przestojów z mniejszą liczbą zakłóceń.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy z korzyścią dla środowiska.
 • Przekłada się na 50% mniejsze zużycie oleju i filtrówsilnika.
Dowiedz się więcej

Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie