Construction Equipment Polska
osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Osprzęt do ładowarek kołowych

Łyżki ładowarkowe

Łyżki ładowarkowe

Szeroka gama łyżek ładowarkowych przeznaczonych do różnych gruntów i służących do przesypywania, załadunku i transportu oraz równomiernego rozrzucania materiałów czy drążenia tuneli.

Łyżka ogólnego zastosowania

Szeroka gama łyżek do kopania w twardym podłożu. Charakteryzuje się krótkim dnem, dzięki czemu uzyskiwane są większe siły odspajania.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G, L30G

Szczegóły

Łyżka wielozadaniowa

Użyteczna łyżka wielozadaniowa nadaje się idealnie do różnych zadań przy przenoszeniu materiałów. Operator może otwierać łyżkę, by bardziej precyzyjnie umieszczać ładunek i mieć nad nim większą kontrolę. Łyżka ma gładką krawędź do równania i spychania.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G, L30G

Szczegóły

Łyżka wysokiego wysypu

Łyżka ta jest przeznaczona do przenoszenia materiałów o niskiej gęstości, takich jak węgiel, koks i zrębki drewna. Ponieważ wychyla się na specjalnej ramie, charakteryzuje się szczególnie dużą wysokością rozładunku, przez co nie koliduje z burtami ciężarówek i koszy zasypowych. Wyjątkowa wysokość wyładunku do wysokich ciężarówek i skrzyń.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G, L30G

Szczegóły

Łyżka z bocznym wysypem

Łyżka ogólnego zastosowania z bocznym wysypem doskonale nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, takich jak budowa tuneli i wałów przeciwpowodziowych czy zasypywanie rowów. Łyżka jest odchylana hydraulicznie na bok, dzięki czemu może być używana do odmierzania materiałów wsypywanych warstwami do wykopu lub do załadunku ciężarówek w niewielkiej przestrzeni. Zasypywanie wykopów tą łyżką nie wymaga skomplikowanego manewrowania (a tym samym przebiega szybciej). Łyżka bocznego wysypu doskonale sprawdza się też na zatłoczonych placach robót.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G, L30G

Szczegóły

Łyżka do równania

Łyżka do równania ma długie i płaskie dno. Przeznaczona jest do prac ziemnych, takich jak zrywanie wierzchniej warstwy gleby, mało intensywne spychanie, kształtowanie terenu i poziomowanie terenu. Tył łyżki zaopatrzony jest w krawędź służącą do równania, gdy maszyna jest odwrócona tyłem do kierunku pracy.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G, L30G

Szczegóły

Łyżka z klapą dociskową

Łyżka z klapą dociskową znajduje zastosowanie w branży recyklingu odpadów i służy do załadunku gałęzi, liści, odpadów roślinnych, a także materiałów objętościowych. Łyżka jest wyposażona w jeden zacisk poruszany dwoma siłownikami hydraulicznymi.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G, L30G

Szczegóły

Łyżka do sortowania kamieni

Łyżka do sortowania kamieni idealnie nadaje się do kopania w skałach, przesiewania gruntu, oczyszczania terenu z kamieni i usuwania gruzu z placów budowy. W trakcie kopania kamienie i większe elementy pozostają w łyżce.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G, L30G

Szczegóły
osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Łyżka do złomu

Łyżka do złomu umożliwia bezproblemową pracę z różnymi materiałami, które zwykle sprawiają trudności przy przenoszeniu i manipulacjach. Znajduje zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Idealnie nadaje się do przenoszenia dużych przedmiotów i materiałów o nieregularnych kształtach. Łyżka jest wyposażona w 2 zaciski górne poruszane siłownikami hydraulicznymi.

Dostępne do: L50H, L45H

Łyżka do odpadów

Łyżki do odpadów Volvo są wytrzymałymi rozwiązaniami do intensywnej pracy z lekkimi materiałami przeznaczonymi do zastosowań związanych z recyklingiem, takich jak przeładunek śmieci, odpadów komunalnych i podobnych materiałów o niskiej gęstości.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G, L30G

Szczegóły

Zastrzeżenie

Konstrukcja osprzętu może różnić się w zależności od modelu maszyny.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie