Construction Equipment Polska
osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Osprzęt do ładowarek kołowych

Łyżki ładowarkowe

Łyżki ładowarkowe

Szeroka gama łyżek ładowarkowych przeznaczonych do różnych gruntów i służących do przesypywania, załadunku i transportu oraz równomiernego rozrzucania materiałów czy drążenia tuneli.

volvo attachment compact loader bucket lifting hook

Łyżka ogólnego zastosowania

Najlepszym wyborem do efektywnego wykonywania prac ogólnych jest łyżka ogólnego zastosowania, która nadaje się do zbierania i składowania wcześniej przetworzonego materiału zarówno w krótkim cyklu, jak i podczas operacji załadunku i przenoszenia. Łyżka ma zoptymalizowaną siłę odspajania i wysokość składowania. Wszechstronność maszyny można jeszcze bardziej zwiększyć, montując hak do podnoszenia dostarczany w zestawie ze wspornikami łyżki do obsługi dodatkowego obciążenia.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30, L25 Electric, L20 Electric

volvo attachment compact loader bucket lifting hook

Łyżka wielozadaniowa

Łyżka wielozadaniowa jest wszechstronnym partnerem do wielu zastosowań – można jej używać jako łyżki ogólnego zastosowania, lemiesza lub niwelatora. Wskaźnik położenia na siłowniku zapewnia operatorom wizualne informacje o stopniu otwarcia łyżki, pomagając precyzyjnie rozprowadzać materiał. Wszechstronność maszyny można jeszcze bardziej zwiększyć, montując hak do podnoszenia dostarczany w zestawie ze wspornikami łyżki do obsługi dodatkowego obciążenia.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30, L25 Electric, L20 Electric

Łyżka do materiałów lekkich

Łyżka do materiałów lekkich ma największą pojemność ze wszystkich łyżek Volvo. To doskonałe rozwiązanie do ładowania lekkich i luźnych materiałów – jak węgiel, buraki cukrowe, kompost, ziarno czy zrębki – wyróżniające się najlepszą widocznością i optymalnym kątem zrzutu.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30, L25 Electric, L20 Electric

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Łyżka wysokiego wysypu

Łyżka ta jest przeznaczona do przenoszenia materiałów o niskiej gęstości, takich jak węgiel, koks i zrębki drewna. Ponieważ wychyla się na specjalnej ramie, charakteryzuje się szczególnie dużą wysokością rozładunku, przez co nie koliduje z burtami ciężarówek i koszy zasypowych. Wyjątkowa wysokość wyładunku do wysokich ciężarówek i skrzyń.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Łyżka z bocznym wysypem

Łyżka ogólnego zastosowania z bocznym wysypem doskonale nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, takich jak budowa tuneli i wałów przeciwpowodziowych czy zasypywanie rowów. Łyżka jest odchylana hydraulicznie na bok, dzięki czemu może być używana do odmierzania materiałów wsypywanych warstwami do wykopu lub do załadunku ciężarówek w niewielkiej przestrzeni. Zasypywanie wykopów tą łyżką nie wymaga skomplikowanego manewrowania (a tym samym przebiega szybciej). Łyżka bocznego wysypu doskonale sprawdza się też na zatłoczonych placach robót.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30, L25 Electric

osprzęt koparki kołowej volvo

Łyżka do równania

Łyżka do równania ma długie i płaskie dno. Przeznaczona jest do prac ziemnych, takich jak zrywanie wierzchniej warstwy gleby, mało intensywne spychanie, kształtowanie terenu i poziomowanie terenu. Tył łyżki zaopatrzony jest w krawędź służącą do równania, gdy maszyna jest odwrócona tyłem do kierunku pracy.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30, L20 Electric

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Łyżka z klapą dociskową

Łyżka z klapą dociskową znajduje zastosowanie w branży recyklingu odpadów i służy do załadunku gałęzi, liści, odpadów roślinnych, a także materiałów objętościowych. Łyżka jest wyposażona w jeden zacisk poruszany dwoma siłownikami hydraulicznymi.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Łyżka do sortowania kamieni

Łyżka do sortowania kamieni idealnie nadaje się do kopania w skałach, przesiewania gruntu, oczyszczania terenu z kamieni i usuwania gruzu z placów budowy. W trakcie kopania kamienie i większe elementy pozostają w łyżce.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30

volvo attachment compact loader waste bucket

Łyżka do odpadów

Łyżka na odpady została zaprojektowana, aby zapewnić długotrwałą wydajność w zastosowaniach związanych z gospodarką odpadami. Zdolna do sprasowania do 25% więcej materiału na jeden ładunek, zacisk składa się z 2 siłowników hydraulicznych o dużej wytrzymałości i 7 ramion chwytaka, co zapewnia optymalne napełnianie łyżki i skuteczne utrzymywanie ładunku.

Dostępne do: L50H, L45H

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Łyżka do złomu

Łyżka do złomu umożliwia bezproblemową pracę z różnymi materiałami, które zwykle sprawiają trudności przy przenoszeniu i manipulacjach. Znajduje zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Idealnie nadaje się do przenoszenia dużych przedmiotów i materiałów o nieregularnych kształtach. Łyżka jest wyposażona w 2 zaciski górne poruszane siłownikami hydraulicznymi.

Dostępne do: L50H, L45H

osprzęt koparki kołowej volvo

Łyżka do odpadów

Łyżki do odpadów Volvo są wytrzymałymi rozwiązaniami do intensywnej pracy z lekkimi materiałami przeznaczonymi do zastosowań związanych z recyklingiem, takich jak przeładunek śmieci, odpadów komunalnych i podobnych materiałów o niskiej gęstości.

Zastrzeżenie

Konstrukcja osprzętu może różnić się w zależności od modelu maszyny.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie