Construction Equipment Polska
osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Osprzęt do ładowarek kołowych

Widły

Widły

Widły zgodne z normą ISO z ramą doskonale dopasowaną do ładowarek Volvo.

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Widły do palet

Widły do palet idealnie nadają się do przenoszenia palet i innych przedmiotów. Konstrukcja o wysokiej wytrzymałości umożliwia przenoszenie wszystkich ładunków, z jakimi tylko poradzi sobie maszyna. Możliwość łatwej i szybkiej zmiany odstępu między kłami dodatkowo zwiększa wszechstronność wideł.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30, L25 Electric, L20 Electric

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Przenoszenie bloków skalnych – ząb wyrywający

Pojedynczy ząb do ciężkich prac, do wyrywania luźnych bloków skalnych ze ściany oraz do przemieszczania ciężkich nieobrobionych bloków.

Dostępne do: L50H, L45H, L35, L30, L25 Electric, L20 Electric

Fork frame with hydraulic fork tines positioner

Rama wideł z hydraulicznym nastawnikiem zębów wideł

Dzięki ramie wideł z hydraulicznym nastawnikiem zębów wideł operator może szybko i łatwo zmienić rozstaw zębów w trakcie pracy przy użyciu trzeciej funkcji hydraulicznej bez potrzeby wychodzenia z kabiny. Funkcja regulacji hydraulicznej pozwala zaoszczędzić czas i zmniejsza ryzyko związane z ręczną regulacją wideł, zapewniając rozstaw zębów dostosowany optymalnie do wielkości i masy ładunku. Wygięty kształt zębów zapewnia doskonałą widoczność.

Dostępne do: L35, L30, L25 Electric

Fork frame with hydraulic fork tines positioner and side shift

Rama wideł z hydraulicznym nastawnikiem zębów wideł i przesuwem bocznym

Oferuje wszystkie korzyści ramy wideł z hydraulicznym nastawnikiem zębów wideł w połączeniu z funkcją przesuwu bocznego. Ta wygodna funkcja umożliwia przesuwanie zębów na boki jednym ruchem przełącznika pompy zamiatarki przy użyciu trzeciej funkcji hydraulicznej bez potrzeby wychodzenia z kabiny. Eliminuje to potrzebę manewrowania i przestawiania maszyny przy ustawianiu wideł przy ładunku. Jest to szczególnie przydatne w ciasnych miejscach i pozwala zaoszczędzić czas oraz skrócić czas trwania cyklu roboczego.

Dostępne do: L35, L30

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie