Construction Equipment Polska
osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Osprzęt do ładowarek kołowych

Szybkozłącza osprzętu

Szybkozłącza osprzętu

Hydrauliczne szybkozłącza osprzętu umożliwiają łatwą i szybką wymianę osprzętu.

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Szybkozłącze osprzętu — VAB-TPZ

Szybkozłącze osprzętu Volvo TPZ (VAB-TPZ) umożliwia szybką i bezpieczną wymianę osprzętów z uchwytami typu TPZ. Konstrukcja szybkozłącza osprzętu TPZ nie odsuwa osprzętu od ramion ładowarki, dzięki czemu maszyna może pracować z większą wydajnością.

Dostępne do: L45H, L35G

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Szybkozłącze osprzętu — VAB-Z

Otwarta konstrukcja szybkozłącza osprzętu Z i doskonałą widoczność przez to szybkozłącze umożliwiają szybką i bezpieczną wymianę osprzętu. Współpracuje z większą liczbą maszyn niż typ P.

Dostępne do: L35G, L30G

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Szybkozłącze osprzętu — VAB-SSL

Szybkozłącze osprzętu zgodne ze standardem miniładowarek umożliwia przekładanie osprzętu między ładowarkami kołowymi a ładowarkami ze sterowaniem burtowym.

Dostępne do: L30G

osprzęt ładowarki kompaktowej volvo

Odlewane szybkozłącze osprzętu VAB-STD (TPV)

Standardowe odlewane szybkozłącze osprzętu Volvo (VAB-STD), występujące także pod nazwą TPV, to odpowiedź firmy Volvo na potrzeby związane z widocznością i redukcją masy. Zostało opracowane od początku do końca przez Volvo i od wielu dziesięcioleci jest z powodzeniem stosowane na całym świecie. Odlewane szybkozłącze VAB-STD umożliwia szybką i bezpieczną wymianę osprzętu przeznaczonego do maszyn różnej generacji i charakteryzuje się otwartą konstrukcją, która zapewnia operatorowi doskonałą widoczność. Na podstawie konstrukcji opracowanej przez Volvo organizacja normalizacyjna ISO ustanowiła międzynarodową normę ISO 23727.

Dostępne do: L50H, L45H, L35G

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie