Construction Equipment Polska

Szkolenia techniczne online

Pomimo znoszenia kolejnych obostrzeń zagrożenie związane z wirusem COVID-19 jest w dalszym ciągu realne. W Volvo Maszyny Budowlane Polska wypracowaliśmy szereg rozwiązań, które pozwalają nam w dalszym ciągu wypełniać zobowiązania względem naszych klientów.

Szkolenia techniczne online

Szkolenia online personelu serwisu to kolejny po szkoleniach operatorów element skutecznych działań w nowej rzeczywistości. „Są to godzinne kursy dotyczące zmian wprowadzanych w maszynach Volvo, wyposażenia opcjonalnego czy nowych funkcjonalności prowadzone przez inżynierów z Działu Technicznego. Aby nie dezorganizować pracy serwisu odbywają się one w godzinach porannych, zanim technicy wyjadą do klientów” powiedziała Justyna Galerczyk (Koordynator ds. Szkoleń Technicznych).

Koordynator ds. Szkoleń Techniczych

„Do prowadzenia kursów wykorzystujemy program Skype. Z każdym szkoleniem poruszamy się co raz pewniej i używamy co raz większej ilości dostępnych opcji. Przykładem niech będą ankiety pozwalająca podtrzymać interakcję z uczestnikami czy podsumować poziom przeprowadzonego szkolenia poprzez ocenę uczestników” - dodała.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie jakie nabędziemy podczas wykorzystywania sieci do przekazywania i aktualizowania wiedzy naszych pracowników przyczynią się do podwyższenia poziomu obsługi naszych klientów.

Szkolenia techniczne online
Szkolenia techniczne online