Construction Equipment Polska

Komunikat dla Klientów i Współpracowników Volvo Maszyny Budowlane Polska

Komunikat COVID-19

Szanowni Klienci i Współpracownicy Volvo Maszyny Budowlane Polska,

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w tym trudnym czasie nasza firma cały czas realizuje wszystkie swoje usługi i zobowiązania na najwyższym możliwym poziomie.

Zarówno serwis maszyn, jak i magazyn część zamiennych pracują normalnie. Nasi przedstawiciele handlowi i doradcy są cały czas do Państwa dyspozycji. Dostępność części zamiennych jest na satysfakcjonującym poziomie. Istnieje jedynie możliwość opóźnienia dostawy pojedynczych, dużych komponentów ze względu na utrudnienia w ruchu granicznym. 

Przez cały czas dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów. Nasi mechanicy i oraz pracownicy biur wyposażeni są w niezbędne środki ochrony indywidualnej. Jeśli to możliwe prosimy o udostępnianie naszym mechanikom miejsca pracy ograniczając możliwie kontakt z pracownikami Państwa firmy. W naszych oddziałach obsługa klientów kupujących części odbywa się normalnie - jednak jeśli to możliwe zachęcamy do wykorzystywania przesyłek kurierskich i zamawiania części zamiennych telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem platformy internetowej PartsOnline (informacje i rejestracja: onlineparts.vcepl@volvo.com).

Do odwołania uruchamiamy nowy cennik przesyłek kurierskich przy zakupie części zamiennych: 15 zł netto za paczkę do 30 kg/120 zł netto za paletę do 500 kg.

Prosimy o kontakt z nami w każdej sprawie dotyczącej Państwa maszyny. Jednocześnie życzymy zdrowia i serdecznie pozdrawiamy.

Zespół Volvo Maszyny Budowlane Polska