Construction Equipment Polska

Wszystkiego najlepszego dzieciaki!

Wszystkim dzieciom - tym małym, średnim i dużym - z okazji dzisiejszego święta cały Zespół Volvo Maszyny Budowlane Polska życzy uśmiechu i radości na każdy dzień, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe oraz nieustannie otaczającej miłości najbliższej rodziny.

Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń. Życzymy Wam również, abyście na swojej drodze spotykały cudownych przyjaciół, odnalazły swoje pasje, a potem je rozwijały. Jeżeli część z Was zapała miłością do maszyn budowlanych będzie nam podwójnie miło!

Aby ten wspaniały dzień był jeszcze lepszy przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Poniżej znajdziecie link do szablonu, który pozwoli Wam zbudować papierowy model ładowarki Volvo L90H w skali 1:37. Z całą pewnością nie będziecie musiały długo przekonywać rodziców żeby Wam pomogli.

Zapraszamy do podzielenia się zdjęciami Waszego modelu na Facebooku. Oznaczcie nas w opisie postu wpisując @Volvo Maszyny Budowlane Polska lub wyślijcie zdjęcie modelu do nas jako wiadomość. Z opublikowanych bądź nadesłanych do nas do piątku zdjęć stworzymy galerię, a następnie przeprowadzimy konkurs na najciekawsze zdjęcie. Trójka autorów zdjęć, które w ciągu weekendu zdobędą najwięcej polubień zostanie nagrodzona upominkami (dla zwycięzcy przewidziany jest model Lego Technics)

Drogie dzieci, poproście o pomoc w budowie modelu swoich rodziców albo starsze rodzeństwo. Żaden tata nie powinien Wam odmówić:)

Powodzenia i wspaniałego dnia!

SZABLON MODELU ŁADOWARKI L90H - Kliknij w ten link!

Za pomoc w przygotowaniu tego modelu dziękujemy kolegom z SMT Netherlands.