Construction Equipment Polska

Łączność operatora z cyfrowym narzędziem My Equipment

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) wprowadza na rynek nowe rozwiązanie cyfrowe, które ma na celu poprawę doświadczenia operatora, wzmocnienie transformatora elektrycznego oraz oddanie produktywności i efektywności energetycznej w jego ręce.

My Equipment digital tool

Aplikacja internetowa My Equipment została zaprojektowana specjalnie z myślą o operatorach, zapewniając łatwy dostęp do niezbędnych danych na temat ich podłączonego sprzętu, w podróży i z dowolnego urządzenia.

Zbudowany z myślą o zapewnieniu doskonałego doświadczenia cyfrowego, dostarcza istotnych informacji na temat godzin pracy maszyny, statusu, lokalizacji i zużycia energii. Wprowadzona na rynek głównie z myślą o maszynach elektrycznych, zapewnia prawdziwy spokój operatorom, a nawet wszystkim osobom na placu budowy, które muszą zdalnie monitorować stan naładowania akumulatora - również dzięki powiadomieniom ostrzegającym o przerwach w ładowaniu. Został on zaprojektowany, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie ich elektrycznego wyposażenia budowlanego. My Equipment ma również możliwość łączenia się z maszynami z silnikiem Diesla, zapewniając klientom dodatkowe informacje na temat poziomu paliwa i nie tylko.

Ben Ditchcreek, Service Owner, Sustainable Energy Services w Volvo CE, powiedział: "Zidentyfikowaliśmy pilną potrzebę stworzenia niezawodnego interfejsu cyfrowego stanowiącego podporę dla operatorów maszyn elektrycznych. Dzięki temu będą oni mogli szybko i łatwo zorientować się w stanie ładowania w czasie rzeczywistym, gdy tylko znajdą się z dala od maszyny - na przerwie lub przed przybyciem na miejsce. Dzięki temu operatorzy będą lepiej przygotowani do produktywnego dnia pracy.

"Klienci posiadający samochody elektryczne są przyzwyczajeni do monitorowania stanu ładowania i innych czynników za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych. Chcemy dopasować do tego nasze własne wiodące rozwiązanie dla branży budowlanej - stworzone z myślą o specyficznych wymaganiach nowoczesnego placu budowy".

Dzięki dostępności w dowolnej przeglądarce internetowej lub na dowolnym urządzeniu, aplikacja ma ułatwić wdrażanie nowych operatorów i szybko połączyć ich ze statusem wszystkich maszyn elektrycznych w ich miejscu pracy. Obejmują one wiodącą gamę kompaktowego wyposażenia elektrycznego Volvo CE, w tym koparki EC18 Electric, ECR18 Electric i ECR25 Electric oraz ładowarki koło L20 Electric i L25 Electric, a także średniej wielkości koparkę EC230 Electric.

Pierwsza wersja My Equipment jest zintegrowana z pakietem startowym CareTrack, umożliwiając łatwe zarządzanie dostępem operatora i maszyny. Przyszłe wersje będą zawierać dodatki, które będą częścią płatnej usługi subskrypcji.

Zostanie on wprowadzony na wybrane rynki w Europie od czerwca, a w późniejszym terminie zestaw zostanie wprowadzony w Ameryce Północnej i innych regionach świata.

WIĘCEJ INFORMACJI

Anne Bast

Dyrektorka ds. marki, marketingu i komunikacji
Volvo Construction Equipment
Region sprzedaży: Europa / pozostałe kraje
E-mail: anne.bast@volvo.com
Tel.: +46735585906