Construction Equipment Polska

Volvo Maszyny Buowlane na Volvo Days 2022

Tegoroczne Volvo Days odbyły się pod hasłem „Change starts here”. Została na nich zaprezentowana najbardziej imponująca i największa w branży gama maszyn elektrycznych dla bardziej zrównoważonego budownictwa zmierzającego w kierunku zerowej emisji netto.

Pokaz maszyn Volvo

Z myślą o tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście w tym trzytygodniowym programie, w Volvo CE po raz pierwszy przygotowano nową platformę wirtualną zapewniającą w pełni wciągające doświadczenia cyfrowe, dzięki której każdy —z każdego miejsca na świecie — mógł poczuć się tak, jakby był na miejscu.

W ramach serii prezentacji produktów i wycieczek goście mogą podziwiać takie atrakcje, jak:

  • pełna gama elektrycznych maszyn kompaktowych Volvo
  • rozwiązania w zakresie ładowania
  • największą koparkę elektryczną EC230 Electric
  • zupełnie nową ładowarkę kołową L200H High Lift
  • wyjątkowo wytrzymałą i niezawodną ładowarkę kołową L350H.
Stacja drużyny Volvo Dealer

W tej edycji VD mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dniach 8-9.06 razem z grupą 35 naszych Klientów. Pierwszy dzień zaczął się od 4-godzinnego rejsu łodzią ze Sztokholmu, a wieczorem uczestnicy wzięli udział w oficjalnej kolacji w Munktel Museum. Cały następny dzień zaplanowany był w centrum pokazowym w Eskilstunie, gdzie na specjalnie przygotowanych stacjach Klienci mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi modelami maszyn oraz samodzielnego ich przetestowania. Wszyscy wzięli również udział w kultowym pokazie maszyn, zorganiozowanym przez pracowników Volvo CE

Zespół VMBP wraz z Klientami
Legendarny pokaz maszyn Volvo
Jedna ze stacji na placu Demo