Construction Equipment Polska

Kompaktowy rozściełacz o wielkich możliwościach

W ostatnich dniach maja w Gorzowie Wielkopolskim miała miejsce uroczystość przekazania pierwszego w Polsce rozściełacza Volvo P2820D ABG.

Rozściełacz Volvo P2820D

„Volvo P2820D to kompaktowa maszyna, której rozmiar pozwala na transport razem z walcem do asfaltu na jednym zestawie transportowym. To duży atut!” powiedział Pan Krzysztof Wiącek, właściciel firmy DROGUS.

„Niewielkie rozmiary nie ograniczają jednak jego możliwości. Dzięki różnego rodzaju poszerzeniom stołu maszynę możemy wykorzystać przy budowie ścieżki rowerowej o szerokości 1,5m, jak również przy lokalnych drogach o szerokości do 4 metrów ” dodał po chwili Pan Krzysztof.

Pomimo niewielkich rozmiarów P2820D można wyposażyć w takie same funkcje jak większe rozściełacze gąsienicowe Volvo: automatyczny naciąg gąsienic, odciążenie stołu, blokada antywzniosowa, wyciąg oparów czy niezależne sterowanie burtami kosza zasypowego. Dodatkowo dzięki telematycznemu systemowi Volvo CareTrack można na bieżąco śledzić pozycję maszyny, zużycie paliwa oraz pracę maszyny i wszystkich funkcji rozściełania masy.

Więcej informacji dotyczących maszyny na stronach produktowych: https://bit.ly/32AW8uI.