Construction Equipment Polska

Wizyta Klubu Operatorów na spotkaniu pracowników Grupy TREE

Rodzinny piknik pracowników Grupy TREE wzbudził duże zainteresowanie. Jedną z atrakcji był konkurs dla operatorów.

Spotkanie pracowników Grupy TREE

Klub Operatorów od lat integruje grono operatorów w całej Polsce. Organizujemy spotkania, konkursy, wspólne wyjazdy, prowadzimy klubową grupę na Facebook. 

We wrześniu zaproszono nas również do uczestnictwa w rodzinnym pikniku pracowników Grupy TREE w podwarszawskim Tarczynie. Nie wypadało odmówić. 

Do przeprowadzenia konkurencji testującej opanowanie i umiejętności zawodników posłużyliśmy się dwiema koparkami. Dodatkowego smaczku rywalizacji dodawała forma pucharowa zawodów, czyli walka 1 na 1. Na co dzień koledzy z pracy tym razem musieli ze sobą rywalizować przy wtórze kibiców. Zabawy było przy tym co nie miara. Ostatecznie każdy ze startujących operatorów otrzymał podarunki od Volvo. Najlepsi dodatkowo otrzymali atrakcyjne nagrody od zarządu Grypy TREE. "Największą nagrodą jednak w wymagającym konkursie było zdobycie czołowych miejsc na oczach najbliższych. Dziękujemy całemu zespołowi Volvo za poświęcony czas, profesjonalizm i miłą atmosferę!" podsumował Dyrektor Grupy Tree. 

Nie tylko dorośi rywalizowali. Dla najmłodszych przygotowaliśmy konkurs plastyczny z upominkami w postaci zabawek Volvo, puzzli, odblasków i innych. Wzruszenie wszystkich laureatów małych było olbrzymie. Coś nam mówi, że nie było to ostatnie spotkanie z sympatycznymi pracownikami Grupy TREE i ich rodzinami. 

Spotkanie pracowników Grupy TREE
Spotkanie pracowników Grupy TREE