Construction Equipment Polska

10 lat współpracy z Cementownią Warta S.A.

11.09.2018r. w Cementowni WARTA S.A. w Trębaczewie koło Działoszyna odbyła się miła i niecodzienna uroczystość. Uczciliśmy 10 lat owocnej współpracy Cementowni z Volvo Maszyny Budowlane Polska.

10 lat współpracy!

Oto co powiedzieli zebranym gościom przedstawiciele obu firm:

Mariusz Wiśniewski – Dyrektor Sprzedaży Volvo Maszyny Budowlane Polska:

„Zaczęło się niewinnie od ładowarki Volvo L120F. Po jakimś czasie pracę rozpoczęły wozidła przegubowe oraz duże koparki (z największą z dostępnych w Europie EC750EL), a obecnie jest to już 25 maszyn, które jak się okazało przepracowały ponad pół miliona motogodzin. Cementownia stała się krajową wizytówką Volvo. Liczę, że te 10 lat to początek, a okazji do świętowania kolejnych lat owocnej współpracy będzie jeszcze wiele. Maszyny i nasze organizacje pewnie będą się zmieniały, ale współpraca będzie trwała.”

Marcin Samborek – Dyrektor Serwisu Volvo Maszyny Budowlane Polska:

„Nie ma lepszej rekomendacji niż 37 000 godzin przepracowanych na przestrzeni 10-ciu lat przez L120F. To wspólna zasługa - pracowników Cementowni, ale i Tomasza Sochara – mechanika, który z trzyma pieczę nad stanem technicznym maszyn oraz Mariusza Hejduka – lokalnego kierownika serwisu. Im oraz wszystkim Państwu tu obecnym dziękuję.”

Sławomir Kaźmierczak – Członek Zarządu / Dyrektor ds. Produkcyjno-Technicznych:

„W imieniu Zarządu i Dyrekcji Cementowni WARTA S.A. dziękuję za te 10 lat wszystkim osobom, które pracowały i pracują na obecne wyniki. Z wielką satysfakcją mogę stwierdzić, że przez tę dekadę z powodu eksploatacji sprzętu Volvo nie zatrzymano wydobycia kamienia w cementowni, a co za tym idzie nie zatrzymano następnych etapów produkcji. Zatrzymywały nas siarczyste mrozy unieruchamiające maszyny innych marek, jednak nigdy maszyn Volvo. Na koniec mogę się pochwalić, że tej ładowarki L120F jestem „ojcem chrzestnym” – to znaczy, że poprzedni zarząd przekonałem do jej interwencyjnego zakupu. Przypomina mi o tym fakcie model tej maszyny, który po dziś dzień zdobi moje biurko.”

Jako ostatni głos zabrał Pan Sławomir Goszczak – Kierownik Zakładu Transportu, architekt i główny koordynator codziennej współpracy Volvo z Cementownią WARTA:

„Te 10 lat to okres wytężonej pracy i poprawy osiąganych wyników. Korzystając okazji chciałbym podziękować wszystkim Państwu obecnym tego dnia w naszej hali serwisowej, ale szczególnie Sebastianowi Broncelowi (regionalny szef sprzedaży Volvo), który wykazał się profesjonalizmem, wiedzą, zrozumieniem naszych potrzeb oraz cierpliwością”.

Podsumował Pan Sławomir i zaprosił wszystkich gości tej uroczystości na okazjonalny tort oraz wręczenie upominków, które przygotowaliśmy dla kadry zarządzającej i braci operatorskiej.

 

10 lat współpracy!
10 lat współpracy!
10 lat współpracy!
10 lat współpracy!
10 lat współpracy!
10 lat współpracy!