Construction Equipment Polska

EW60E w sam raz na miasto

Kompaktowa koparka kołowa EW60E potrafi szybko zaskarbić sobie przychylność właściciela jak i operatora. Tak było w przypadku egzemplarza dostarczonego do Zakładu Drogowego ANTCZAK cztery miesiące temu.

EW60E

ZD ANTCZAK to rodzinna firma z blisko 30-letnią historią w branży budowlanej. Zdecydowaliśmy się na maszynę od Volvo z uwagi na dużą ilość wykonywanych prac na chodnikach w centrum miast gdzie występuje bardzo mało miejsca na manewry. Koparko-ładowarki są zbyt duże, a minikoparki zbyt małe. Maszyny konkurencyjnych marek - podobne wielkościowo - są na podwoziach gąsienicowych, co w dużym stopniu ogranicza ich mobilność. Koparka kołowa EW60E, mimo małych gabarytów, jest w stanie załadować samochód ciężarowy z wysoką burtą” tak wybór maszyny Volvo argumentował Pan Łukasz Antczak – wiceprezes firmy.

„Nie bez znaczenia była możliwość przetestowania maszyny w codziennej pracy. Operatorzy po kilku dniach korzystania z EW60E nalegali wręcz, aby jej nie oddawać” dodał po chwili.

EW60E charakteryzuje się większą kabiną, która oferuje operatorowi komfortowe warunki pozwalające uzyskać większą wydajność. Kabina zapewnia niezrównany komfort, który przyczynia się do wzrostu wydajności i zmniejszenia zmęczenia operatora, co przekłada się na precyzyjną pracę. A co myśli o niej operator?

„Maszyna od momentu dostarczenia sprawia bardzo dobre wrażenie. Jej gabaryty i zwrotność idealnie nadają się do pracy w zwartej zabudowie miejskiej. To jej wielka zaleta! Dzięki szerokim oponom nie mam żadnych problemów z trakcją, a komplet narzędzi roboczych w skład, których wchodzą łyżki - uchylna skarpówka i koparkowa, oraz młot hydrauliczny, pozwalają sprawnie wykonywać kolejne zadania. Zwrócić uwagę należy też na komfortową kabinę oraz to co pewnie najbardziej spodoba się szefowi – niskie spalanie!” powiedział Maciej Kałka – operator, który jeszcze tego samego dnia stał się członkiem Klubu Operatorów Volvo (www.volvokluboperatorow.pl).

EW60E

Zakład Drogowy Antczak jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1989r. Aby być krok przed konkurencją unowocześniają swój park maszynowy i stale doskonalą umiejętności kadry. Oferują przede wszystkim remonty cząstkowe nawierzchni, roboty związane z budową jezdni o różnych typach nawierzchni i chodników z kostki brukowej. Zajmują się także utrzymaniem dróg. Firma działa głównie na terenie powiatu poznańskiego.

Więcej informacji technicznych o koparce kołowej Volvo EW60E dostępnych w zakładce produktowej (link).