Construction Equipment Polska

Volvo Maszyny Budowlane rozszerza swoją ofertę o silniki przemysłowe Volvo

Volvo Maszyny Budowlane Polska poszerza spektrum oferowanych towarów i usług o silniki przemysłowe Volvo Penta wykorzystywane w rębakach do drewna, wózkach widłowych, kruszarkach, kombajnach i wielu innych urządzeniach.

Volvo Maszyny Budowlane rozszerza swoją ofertę o silniki przemysłowe Volvo

Volvo Penta od blisko stu lat oferuje technicznie zaawansowane systemy zasilania, silniki, komponenty i akcesoria dla wymagających odbiorców z wybranych segmentów rynków motorowodnego i przemysłowego.

 „Nasi technicy serwisu posiadają wiedzę niezbędną do wykonywania napraw silników, a sprzedawcy części zamiennych dostęp do oprogramowania i literatury umożliwiających wytypowanie i dostarczenie niezbędnych dla klienta części. Dodatkowo, do rozwiązywania najtrudniejszych usterek i problemów dedykujemy również jednego z inżynierów serwisu” powiedział Marcin Samborek - Dyrektor Serwisu Volvo Maszyny Budowlane Polska. „Liczymy, że w niedługim czasie rozpoczniemy również sprzedaż bezpośrednią całych silników” dodał.

Sam proces zakupu części i usług związanych z silnikami przemysłowymi Volvo Penta odbywa się w sposób identyczny jak w przypadku usług i części zamiennych do maszyn budowlanych Volvo.

Ciekawostka:
Kiedy w 1924 roku z taśm produkcyjnych zjechał pierwszy samochód Volvo, na rynku szwedzkim z rozmachem działała już firma Penta, założona w 1907 roku. To właśnie ona dostarczyła silnik do tego auta.