Construction Equipment Polska

Volvo Construction Equipment uruchamia całkowicie przeprojektowany serwis WWW w regionie EMEA

Dzięki ułatwionej nawigacji, responsywności na urządzeniach mobilnych i nowoczesnemu wyglądowi nowy serwis WWW firmy Volvo Construction Equipment dla klientów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce działa intuicyjnie i umożliwia wygodne dotarcie do potrzebnych informacji na każdym urządzeniu.

Volvo Construction Equipment uruchamia całkowicie przeprojektowany serwis WWW w regionie EMEA

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) zaprasza do swojego nowo zaprojektowanego serwisu WWW pod adresem volvoce.pl. Nowy serwis WWW zawiera wszystkie wartościowe informacje, z których do tej pory korzystali nasi stali użytkownicy. Zostały one jednak przeorganizowane i zaprezentowane w bardziej intuicyjnym i przyjaznym dla odbiorcy formacie.

„Dla naszych klientów i partnerów biznesowych niezwykle ważny jest dostęp do rzetelnych informacji — zawsze, gdy ich potrzebują”, mówi Tom O´Brien, menedżer systemów i analiz marketingowych w regionie sprzedaży EMEA firmy Volvo CE. „Niezależnie od rodzaju używanego urządzenia — czy będzie to laptop, tablet czy smartfon — odwiedzający mają teraz do dyspozycji bardziej elastyczny, bogaty w treści multimedialne serwis, w którym szybko i łatwo odnajdą to, czego szukają”.

Szybkie porównywanie
Zmodernizowany serwis nie tylko jest w pełni responsywny i bardziej przejrzysty, lecz także ułatwia wyszukiwanie i porównywanie produktów. Za pomocą selektora użytkownicy mogą wybrać kilka modeli i szybko przejrzeć ich specyfikacje, a klikając, uzyskują dostęp do bardziej szczegółowych informacji, w tym materiałów wideo i broszur. Jednocześnie przegląd osprzętu umożliwia błyskawiczne zapoznanie się z elementami osprzętu dostępnymi dla każdego z modeli maszyn Volvo — od uniwersalnych interfejsów po całą gamę łyżek, chwytaków, młotów i rozwiązań specjalistycznych.

Volvo w serwisach społecznościowych
Wizyta w nowym serwisie WWW to tylko jedna z wielu wygodnych form internetowego kontaktu z marką Volvo. Jesteśmy również obecni w serwisach Facebook, Twitter, YouTube i Instagram.

Koniec.
Wrzesień 2016 r.
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić: www.volvoce.com/press
Lub prosimy o kontakt:

Anne Bast
VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe – Middle East – Africa)
Tel: + 016-541 59 06
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener
SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
hannah.kitchener@se10.com

Zapraszamy na stronę http://www.thenewsmarket.com/volvogroup, gdzie udostępniliśmy materiały wideo Grupy Volvo w standardzie telewizyjnym. Można tam zapoznać się z dostępnymi materiałami i zamówić je w postaci plików MPEG2 lub na taśmach Beta SP. Rejestracja i materiały wideo są nieodpłatne dla mediów.