Construction Equipment Polska

Program Certyfikowanych Remontów: nowe życie dla maszyn Volvo

Nowy Program Certyfikowanych Remontów, wprowadzony właśnie przez firmę Volvo Construction Equipment, przynosi korzyści finansowe wiernym klientom, przywracając pierwotną moc, wytrzymałość i siłę eksploatowanym przez nich maszynom Volvo.

Program Certyfikowanych Remontów: nowe życie dla maszyn Volvo

Firma Volvo Construction Equipment uruchamia Program Certyfikowanych Remontów, by maszyny Volvo mogły jak najdłużej służyć swoim użytkownikom.Program Certyfikowanych Remontów Volvo obejmuje trzy pakiety usług — Certyfikowany Remont Układu Hydraulicznego, Certyfikowany Remont Układu Napędowego oraz Certyfikowany Remont Maszyny — i wydłuża okres eksploatacji maszyn Volvo, nie obciążając przy tym środowiska naturalnego ani budżetu klienta.

Istotą Programu Certyfikowanych Remontów jest wykrycie czynników powodujących pogorszenie wydajności maszyny Volvo i przywrócenie jej do jak najlepszego stanu technicznego — a tym samym długofalowa optymalizacja inwestycji za ułamek ceny nowego modelu. Dzięki ograniczeniu całkowitego kosztu godzinowego o 8% program umożliwia klientom zoptymalizowanie przepływów gotówkowych i lepsze wykorzystanie dostępnego budżetu.

Remont firmowany przez Volvo
Nowy program nie tylko przynosi redukcję kosztów, lecz także przyczynia się do maksymalizacji produktywności i dyspozycyjności maszyn klientów, które po remoncie działają niemal tak samo jak wtedy, gdy były fabrycznie nowe. Klienci, którzy korzystają z Programu Certyfikowanych Remontów, znów mają maszyny o wydajności i dyspozycyjności, jakiej oczekuje się od nowego sprzętu.

Program Certyfikowanych Remontów Volvo umożliwia klientom szybki powrót do pracy z maszyną wyremontowaną w uzgodnionym terminie przez certyfikowanego dealera firmy Volvo. Dealerzy Volvo służą pomocą na każdym etapie — najpierw planują remont tak, by dopasować go do harmonogramu prac klienta, a następnie regularnie informują o postępach, by klient miał pewność, że jego maszyna będzie gotowa na czas. Dodatkową korzyścią jest możliwość zmodyfikowania maszyny przy okazji remontu i przystosowania jej do konkretnego zastosowania, tak by z zapasem spełniała stawiane przed nią wymagania.

Remont na miarę potrzeb
Firma Volvo oferuje elastycznie skonstruowane pakiety Certyfikowanych Remontów, które dopasowane są do różnych potrzeb klientów. W ramach każdego pakietu zespół kompetentnych serwisantów Volvo dokonuje szczegółowego przeglądu maszyny i analizuje warunki, w jakich jest eksploatowana, by później zaproponować ewentualne modyfikacje. By zoptymalizować inwestycję klienta, certyfikowany dealer Volvo bierze pod uwagę wszystkie czynniki — od budżetu i stanu maszyny po cele biznesowe i zastosowania — a następnie przygotowuje indywidualną ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb.

Certyfikowany Remont Układu Hydraulicznego
Certyfikowany Remont Układu Hydraulicznego to propozycja ciekawa szczególnie dla tych klientów, którym zależy na maksymalnej szybkości pracy koparki. Na podstawie szybkiego i prostego przeglądu podzespołów i wydajności układu hydraulicznego maszyny serwisant Volvo może oszacować nakład pracy potrzebny do optymalizacji wydajności. Decydując się na Certyfikowany Remont Układu Hydraulicznego, klient może oczekiwać efektywnego rozwiązania, które wymagać będzie minimalnego nakładu prac i w 100% przywróci wydajność hydrauliki maszyny.

Certyfikowany Remont Układu Napędowego
Jeśli klient odczuwa pogorszenie produktywności maszyny, certyfikowany dealer Volvo może dokonać przeglądu kluczowych podzespołów i zaproponować rozwiązanie, które przywróci jej pierwotną jakość typową dla marki Volvo. Również ten pakiet remontowy przynosi klientom wydajność i dyspozycyjność charakterystyczną dla nowego sprzętu. W Certyfikowanym Remoncie Układu Napędowego serwis wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne, by przywrócić fabryczny poziom zużycia paliwa i zapewnić wysoką dyspozycyjność maszyny, a usługa zoptymalizowana jest poprzez wykorzystanie różnych regenerowanych części opatrzonych marką Volvo Reman.
 
Certyfikowany Remont Maszyny
Dla firmy i dla maszyny Volvo wiek jest tylko suchą liczbą. Dlatego Certyfikowany Remont Maszyny jest usługą skonstruowaną specjalnie dla klientów, którzy chcą, aby ich starszy sprzęt wyglądał i działał jak nowy. W tym przypadku mamy do czynienia z kompletną regeneracją maszyny — zarówno od strony technicznej, jak i wizualnej. Remont obejmuje układ napędowy i hydrauliczny, najnowsze modernizacje techniczne oraz lakierowanie. Zależy nam na zadowoleniu zarówno klientów, jak i operatorów, dlatego przykładamy dużą wagę do warunków pracy w maszynie — by operator mógł działać produktywnie w jak najbardziej komfortowych warunkach. Certyfikowany Remont Maszyny sprawia, że ciężko pracująca maszyna Volvo pozostaje maszyną Volvo na dłużej.

Klienci mogą uzyskać więcej informacji na temat tych nowych usług i ich dostępności od swoich lokalnych certyfikowanych dealerów Volvo.

Koniec.

June 2016 r.
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić: www.volvoce.com/press Lub prosimy o kontakt:

Thorsten Poszwa
Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel.: +32 490 65 96 68
E-mail: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
London
Tel.: +44 77 333 50307
E-mail: osullivan@se10.com