Construction Equipment Polska

Używane maszyny budowlane Volvo

Poszukujesz używanej koparki, ładowarki kołowej lub innej maszyny? Sprawdź w naszej bazie czy posiadamy interesujący Ciebie model, a następnie skontaktuj sie z regionalnych szefem sprzedaży (lista kontaktowa). Umów się na oględziny maszyny i zbierz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje.

Sprawdź dostępne maszyny używane!
Wyszukiwarka maszyn

Zalety maszyn używanych z naszej oferty:

  • potwierdzone pochodzenie maszyny oraz informacja o charakterze dotychczasowej pracy
  • gwarancja przebiegu
  • raport Matris
  • stan techniczny zweryfikowany przez wykwalifikowanego technika serwisu Volvo
  • gwarancja rozruchowa
  • dla maszyn do 8 000 mtg i nie starszych niż 5 lat możliwość skorzystania z ochrony rozszerzonej w programie Volvo Approved Used
  • czynności serwisowe i ewentualne naprawy wykonane wyłącznie przy użyciu oryginalnych części zamiennych Volvo
  • dostawa oraz przeszkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi maszyny w cenie

klasyfikacja maszyn używnych Volvo

Poziom 1

Maszyna używana

Starannie sprawdzona maszyna o udokumentowanej historii.

Poziom 2

Zweryfikowana maszyna używana

Maszyna używana po przeglądzie. Elementy wadliwe zostały naprawione lub wymienione na nowe oryginalne części zamienne Volvo.

Poziom 3

Certyfikowana maszyna używana

Maszyna spełniająca rygorystyczne warunki, zatwierdzona i kwalifikująca się do objęcia ochroną rozszerzoną Volvo.

Głos klienta

Wiceprezes Zarządu Stellarium Sp. z o.o.

Henryk Ciosmak:

"Za zakupem maszyn używanych przemawiało kilka czynników. Przede wszystkim - ich dostępność i bardzo dobry stan techniczny. Analizując techniczne możliwości maszyn do eksploatacji bardzo zwartej kopaliny w odkrywkowej kopalni zdecydowaliśmy się na sprzęt Volvo. Oprócz analizy parametrów, miałem możliwość obserwowania wozideł A30 na kopalni gliny - doskonale radziły sobie z wyjazdem po śliskim zaglinionym podłożu. Bardzo dobrze zdają egzamin też z wyjazdami na zwałowiska mas odpadowych z wyrobiska górniczego - tam trzeba mocnego silnika aby sprawnie wjechać na nieutwardzoną górę odpadów skały płonej. Widziałem jak jechały pod górę z zanużonymi w glinie kołami zostawiając tylko ślad po sobie jak narty na niewyratrakowanym śniegu. Volvo sprawdza się na kopalni odkrywkowej!

Koparka gąsienicowa EC380EL odspaja urobek z calizny ściany gliny glaukonitowej. To jest cięższa praca dla koparki niż w odstrzelonym urobku kamienia, gdzie jest on w miarę pokruszony. Tutaj w zwartej, elastycznej glinie łyżka potrafi się zassać i trudno ją wyciągnąć z urobkiem. Volvo "daje radę"! Wozidła ruszają z załadunkiem nawet w nieutwardzonym terenie i wożą urobioną glinę glaukonitową na zakład przeróbki, gdzie przerabiomy ją na drogocenny glaukonit - minerał o szerokim zastosowaniu."

Więcej informacji na:

www.stellarium.co

Kierownik w FHU Marian Puźniak

Artur Blicharz:

"W pełni polecamy zakupy używanych maszyn budowlanych Volvo. Koparka gąsienicowa Volvo EC220D to już nasza 3. maszyna w przeciągu ostatniego roku. Pewna historia maszyny oraz serwis gwarancyjny sprawiają, że zakup maszyn odbywa się bezstresowo, a dodatkowo mamy pewność bezproblemowej eksploatacji, przez długi czas bez większych napraw."

Na co zwrócić uwagę poszukując maszynę używaną?

Zadaliśmy to pytanie Adamowi Jasińskiemu - Menadżerowi Maszyn Używanych i Wynajmu w Volvo Maszyny Budowlane Polska:

"Poszukiwanie maszyn używanych na zachodzie Europy, Skandynawii (to najpopularniejsze kierunki), ale również w kraju jest czasochłonne. Przez lata pracy w tej branży nie spotkałem klienta, który narzekałby na nadmiar czasu. Warto inwestować go w rozwój działalności, a nie podróże za sprzętem, organizację transportu maszyny, poszukiwanie odpowiedniej formy finansowania zakupu. Najważniejsze radą dla osób, które zdecydują się szukać maszyny używanej poza krajem jest skrupulatne zweryfikowanie stanu technicznego maszyny. Niedomówienia i nieporozumienia, o które nietrudno w kontaktach z zagranicznym, obcojęzycznym kontrahentem, mogą prowadzić do ryzyka wystąpienia ukrytych wad maszyny i skomplikowanego procesu dochodzenia rekompensaty".

Strefy maszyn używanych

Archiwum

Jeśli poszukujesz danych technicznych, podręczników lub broszur dotyczących modeli wycofanych z oferty, skorzystaj z naszego archiwum produktów (w języku angielskim).

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kontakt do nas