Volvo Maszyny Budowlane Polska
Volvo Services New Life Services

Nowe życie dla maszyn Volvo

Volvo tworzy, Volvo odtwarza

Nowe życie dla maszyn Volvo

Twoja ciężko zapracowana maszyna Volvo zasługuje na coś, co da jej nowe życie — od produktów fabrycznie zregenerowanych po remont generalny. Volvo jest w stanie przywrócić Twoją maszynę do idealnego stanu. Oferujemy całą gamę elastycznych, racjonalnie skomponowanych pakietów usług, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i budżetu — z myślą o długofalowej optymalizacji wartości inwestycji i kosztów posiadania. Na nowo odkryjesz zalety swojej maszyny, gdy po regeneracji i dostosowaniu do najnowszych przepisów będzie działała tak dobrze, jak gdyby właśnie opuściła fabrykę.

Zafunduj swojej maszynie zasłużoną kurację odmładzającą, a przy okazji zadbaj o finanse swojej firmy i o środowisko naturalne.

Nasza oferta pozwoli Twojej maszynie pracować przez długi czas, a jednocześnie pomoże Ci obniżyć koszty posiadania i eksploatacji.

Prosimy pamiętać, że nie cała nasza oferta jest dostępna we wszystkich krajach. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z lokalnym dealerem.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas