Construction Equipment Türkiye
volvo ataşman Asfalt serici tablası abg

ABG Paletli Asfaltlama Makineleri

Variomatic Asfalt Serici Tablaları

İstikrarlı çok yönlülük

Çok yönlü ve 10 metreye kadar asfalt serme genişlikleri üretmede etkili olan, her türlü ihtiyaca yönelik çok çeşitli sıkıştırma sistemleri sunan Volvo Variomatic asfalt serici tablaları, soğuk ve sıcak karışımlardan özel profillere kadar çok çeşitli projeler ve uygulamalarda kullanılabilir. Variomatic asfalt serici tablaları temel genişliklerinin iki katından fazlasına kolayca uzatılabilir ve bu da bu asfalt serici tablalarını son derece esnek hale getirir. Ayrıca ek kolaylık ve hızlı başlatma için bunlar elektrikle ısıtılır.

Volvo screed VB 78 ETC

VB 78 ETC asfalt serici tablası

Asfalt serme genişliği 2,5-9 m arasında olan, tek sıkıştırıcılı Variomatic asfalt serici tablası.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 79 ETC

VB 79 ETC asfalt serici tablası

Özel taç profilleri için 2,5-9 m arasında asfalt serme genişliği sağlayan, tek sıkıştırıcılı Variomatic asfalt serici tablası. Özel taç profilleri için Volvo asfalt serici tablaları, yol yüzeylerinde özel profiller oluşturmak için mükemmel seçimdir. Yukarı ve aşağı %10 (5,7°) ayarlanabilen iki ek mafsallı bölüme sahip olan bu asfalt serici tablaları, daha büyük kolaylık ile düzensiz profiller serme olanağını sağlar, malzeme israfını azaltır ve maliyeti düşürür.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 88 ETC

VB 88 ETC asfalt serici tablası

Asfalt serme genişliği 3,0-10,0 m arasında olan, tek sıkıştırıcılı Variomatic asfalt serici tablası.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 89 ETC

VB 89 ETC asfalt serici tablası

Özel taç profilleri için 3,0-9,0 m arasında asfalt serme genişliği sağlayan, tek sıkıştırıcılı Variomatic asfalt serici tablası. Özel taç profilleri için Volvo asfalt serici tablaları, yol yüzeylerinde özel profiller oluşturmak için mükemmel seçimdir. Yukarı ve aşağı %10 (5,7°) ayarlanabilen iki ek mafsallı bölüme sahip olan bu asfalt serici tablaları, daha büyük kolaylık ile düzensiz profiller serme olanağını sağlar, malzeme israfını azaltır ve maliyeti düşürür.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG

Volvo screed VDT-V 78 ETC

VDT-V 78 ETC asfalt serici tablası

Asfalt serme genişliği 2,5-9,0 m arasında olan, çift sıkıştırıcılı Variomatic asfalt serici tablası. Kalın asfalt katmanları sermek için en iyi iş ortakları olan, çift sıkıştırma bıçaklı Volvo Variomatic asfalt serici tablaları, projelerinizde uygun maliyetliliği optimize etmek için daha yüksek ön sıkıştırma sunar. Çift sıkıştırıcı teknolojisi, %5-7 arasında daha yüksek sıkıştırma sağlar ve %98'e kadar Marshall yoğunluğu elde edebilir. Ayrıca ilk sıkıştırıcının besleme etkisi sayesinde mümkün olan en düzgün yüzeyin elde edilmesine olanak tanır.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 79 ETC

VDT-V 79 ETC asfalt serici tablası

Özel taç profilleri için 2,5-9,0 m arasında asfalt serme genişliği sağlayan, çift sıkıştırıcılı Variomatic asfalt serici tablası. Kalın asfalt katmanları sermek için en iyi iş ortakları olan, çift sıkıştırma bıçaklı Volvo Variomatic asfalt serici tablaları, projelerinizde uygun maliyetliliği optimize etmek için daha yüksek ön sıkıştırma sunar. Çift sıkıştırıcı teknolojisi, %5-7 arasında daha yüksek sıkıştırma sağlar ve %98'e kadar Marshall yoğunluğu elde edebilir. Ayrıca ilk sıkıştırıcının besleme etkisi sayesinde mümkün olan en düzgün yüzeyin elde edilmesine olanak tanır. Özel taç profilleri için Volvo asfalt serici tablaları, yol yüzeylerinde özel profiller oluşturmak için mükemmel seçimdir. Yukarı ve aşağı %10 (5,7°) ayarlanabilen iki ek mafsallı bölüme sahip olan bu asfalt serici tablaları, daha büyük kolaylık ile düzensiz profiller serme olanağını sağlar, malzeme israfını azaltır ve maliyeti düşürür.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 88 ETC

VDT-V 88 ETC asfalt serici tablası

Asfalt serme genişliği 3,0-9,0 m arasında olan, çift sıkıştırıcılı Variomatic asfalt serici tablası. Kalın asfalt katmanları sermek için en iyi iş ortakları olan, çift sıkıştırma çubuklu Volvo Variomatic asfalt serici tablaları, projelerinizde uygun maliyetliliği optimize etmek için daha yüksek ön sıkıştırma sunar. Çift sıkıştırıcı teknolojisi, %5-7 arasında daha yüksek sıkıştırma sağlar ve %98'e kadar Marshall yoğunluğu elde edebilir. Ayrıca ilk sıkıştırıcının besleme etkisi sayesinde mümkün olan en düzgün yüzeyin elde edilmesine olanak tanır.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 89 ETC

VDT-V 89 ETC asfalt serici tablası

Özel taç profilleri için 3,0-9,0 m arasında asfalt serme genişliği sağlayan, çift sıkıştırıcılı Variomatic asfalt serici tablası. Kalın asfalt katmanları sermek için en iyi iş ortakları olan, çift sıkıştırma bıçaklı Volvo Variomatic asfalt serici tablaları, projelerinizde uygun maliyetliliği optimize etmek için daha yüksek ön sıkıştırma sunar. Çift sıkıştırıcı teknolojisi, %5-7 arasında daha yüksek sıkıştırma sağlar ve %98'e kadar Marshall yoğunluğu elde edebilir. Ayrıca ilk sıkıştırıcının besleme etkisi sayesinde mümkün olan en düzgün yüzeyin elde edilmesine olanak tanır. Özel taç profilleri için Volvo asfalt serici tablaları, yol yüzeylerinde özel profiller oluşturmak için mükemmel seçimdir. Yukarı ve aşağı %10 (5,7°) ayarlanabilen iki ek mafsallı bölüme sahip olan bu asfalt serici tablaları, daha büyük kolaylık ile düzensiz profiller serme olanağını sağlar, malzeme israfını azaltır ve maliyeti düşürür.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG

Variomatic asfalt serici tablaları

Ana özellikler
  • Uzantıların hızlı takılması/çıkarılması için hızlı bağlama sistemi
  • Hızlı asfalt serici tablası - üç bağımsız devre ve segment başına 2 ısıtma barı
  • Otomatik sıcaklık ayarı ile hassas elektrikli, termo kontrollü ısıtma
  • Sezgisel asfalt serici tablası kontrol ünitesi
  • Yüksek stabiliteli asfalt serici tablası kılavuz sistemi
  • Hidrolik yükseklik ayarı
  • Kolay yağlama
  • Eğim ve yokuş kontrolleri
  • Kalın katmanların daha yüksek ön sıkıştırması için çift sıkıştırma barı varyantı
  • Özel profiller varyantı
Sabit Asfalt Serici Tablaları
SABİT ASFALT SERİCİ TABLALARI

Asfalt serme genişliği 13 metreye kadar olan büyük projeler için çok uygun olan Sabit asfalt serici tablaları ürün yelpazemizi keşfedin.

Sabit asfalt serici tablaları
Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın