Construction Equipment Türkiye
volvo ataşmen Asfalt serici tablası abg manu

ABG Paletli Asfaltlama Makineleri

Sabit Asfalt Serici Tablaları

Büyük asfalt serme genişliklerinde güçlü performans

Volvo'nun çok yönlü, sabit asfalt serici tablaları, dünyanın her yerindeki birçok asfalt serme projesinde etkinliklerini kanıtlamıştır. 2,5 ile 13 m arasında çok geniş bir asfalt serme genişliğinden yararlanan bu asfalt serici tablaları, sıcak asfalttan kuru, düşük dozajlı Silindirle Sıkıştırılmış Beton ve Çimentoyla Bağlanmış Malzemelerden, demir yolu balastı ve gradasyonlu mineral karışımlarına kadar her şeyi sermek için tasarlanmıştır. Ayrıca ek kolaylık ve hızlı başlatma için bunlar elektrikle ısıtılır.

MB 122 ETC Asfalt Serici Tablası

Asfalt serme genişliği 2,5-13 m arasında olan, tek sıkıştırıcılı, sabit asfalt serici tablası.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

MB 122 ETC Vario Asfalt Serici Tablası

Değişken uzatmalara sahip ve asfalt serme genişliği 2,5-12 m arasında olan, tek sıkıştırıcılı, sabit asfalt serici tablası. Her iki tarafta sağ ve sol asfalt serici tablası uçlarında konumlandırılan, 0,75 m'lik iki değişken uzatma, düzensiz kenarlara uyum sağlamak için uzar ve geri çekilir.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG

VDT 121 ETC Asfalt Serici Tablası

Asfalt serme genişliği 2,5-13 m arasında olan, çift sıkıştırıcılı, sabit asfalt serici tablası. Kalın asfalt katmanları sermek için en iyi iş ortakları olan, çift sıkıştırma çubuklu Volvo asfalt serici tablaları, projelerinizde uygun maliyetliliği optimize etmek için daha yüksek ön sıkıştırma sunar. Çift sıkıştırıcı teknolojisi, %5-7 arasında daha yüksek sıkıştırma sağlar ve %98'e kadar Marshall yoğunluğu elde edebilir. Ayrıca ilk sıkıştırıcının besleme etkisi sayesinde mümkün olan en düzgün yüzeyin elde edilmesine olanak tanır.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG

VDT 121 ETC Vario Asfalt Serici Tablası

Değişken uzatmalara sahip ve asfalt serme genişliği 2,5-12 m arasında olan, çift sıkıştırıcılı, sabit asfalt serici tablası. Kalın asfalt katmanları sermek için en iyi iş ortakları olan, çift sıkıştırma çubuklu Volvo asfalt serici tablaları, projelerinizde uygun maliyetliliği optimize etmek için daha yüksek ön sıkıştırma sunar. Çift sıkıştırıcı teknolojisi, %5-7 arasında daha yüksek sıkıştırma sağlar ve %98'e kadar Marshall yoğunluğu elde edebilir. Ayrıca ilk sıkıştırıcının besleme etkisi sayesinde mümkün olan en düzgün yüzeyin elde edilmesine olanak tanır. Her iki tarafta sağ ve sol asfalt serici tablası uçlarında konumlandırılan, 0,75 m'lik iki değişken uzatma, düzensiz kenarlara uyum sağlamak için uzar ve geri çekilir.

Şunun için mevcuttur: P8820D ABG, P7820D ABG

Sabit asfalt serici tablaları

Ana özellikler
  • Değişken sıkıştırıcı ve titreşim hızı
  • Kalın katmanların daha yüksek ön sıkıştırması için çift sıkıştırma barı varyantı
  • Taç ayarı + %4/- %2
  • Hızlı başlatma: 20 °C'den 120 °C'ye sadece 40 dk. içinde
  • Otomatik sıcaklık ayarı ile hassas elektrikli, termo kontrollü ısıtma
  • Parça başına merkezi kaldırma delikleri
  • Hortum ve kablo yönlendirme kanalı
  • Isıtma barları için makine üzerinde diyagnostik işlevi
  • Kolay erişilen ve tam sertlikte sıkıştırma barları


Variomatic Asfalt Serici Tablası
VARİOMATİC ASFALT SERİCİ TABLALARI

Çok yönlülük gerektiren asfalt serme işlerinde en iyi performansı sağlayan, esnek Variomatic asfalt serici tablaları ürün yelpazemizi keşfedin.

Variomatic Asfalt Serici Tablaları
Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın