Ascendum Türkiye
Değişim Burada Başlar

Değişimin önemi hakkında konuşmak kolaydır. Ancak dünyanın daha fazla söze ihtiyacı yok. Eyleme ihtiyacı var. Dünya, bir yandan büyümeye katkıda bulunurken diğer yandan iklim ayak izimizi düşürmek için bizim sektörümüze güveniyor. Her yerde yaşayan insanların yararına olan binalar ve altyapı inşa etmemize güveniyor. Üstünde yaşamak istediğimiz dünyayı inşa etmek için birlikte çalışmamıza güveniyor.

Dünya, daha az konuşmamızı ve daha fazlasını yapmamızı bekliyor. O nedenle sektörümüzü ileriye taşıyan elektrikli makineler ile bu yolda öncülük ediyoruz. Müşterilerimizin işlerinden daha fazlasını elde etmesine olanak tanıyan hizmetler...
Çalışma biçimimizi dönüştürecek inovasyonlar...

Değişim Burada Başlar
Bize katılın!

Değişim eylemle başlar

Değişim insanlar ile başlar

Volvo CE olarak daha iyi bir dünya inşa etmek istiyoruz. Bunu başarmak için farklı bakış açılarına sahip insanlara güveniyoruz. O nedenle birçok kızın mühendislik hayallerinden genç yaşta vazgeçtiğini öğrendiğimizde onlara ilham vermeye ve onları teşvik etmeye karar verdik.

Makaleyi okuyun
Değişim elektromobilite ile başlar

Sürdürülebilirlik gereksinimlerinin her dakika arttığı bir dünyada yaşıyoruz. Elektromobilite, rekabet edebilmek istediğinizde çok önemlidir. Volvo CE olarak işinizi ileriye taşıyabilecek çok çeşitli elektrikli makineler sunuyoruz.

Daha fazla okuyun
Değişim CO₂ azaltımı ile başlar

Karbon emisyonlarını azaltma konusunda ciddiyseniz gerçek bir fark yaratabilecek çözümlerimiz var. Birlikte çalışarak çalışma biçiminizi analiz edebilir, hedefler belirleyebilir ve hedefinizden şaşmamanızı sağlayabiliriz.

Daha fazla okuyun
Değişim Jennifer Milikowsky ile başlar

Walden Hill Farms'dan Jennifer Milikowsky, sürdürülebilirliği hayatın her yönüne taşıyarak istekten eyleme geçmeyi temsil ediyor. Elektrikli bir iş makinesinin daha iyi bir dünyaya giden yolu nasıl açtığı konusunda ilham verici bilgiler almak için New England, ABD'ye gidelim.

Daha fazla okuyun
DÜNYA RALLİKROS ORTAKLIĞI

Volvo Construction Equipment, FIA Dünya Rallikros Şampiyonası'nın Resmi Parkur İnşa Etme Ortağı'dır. Burada yeni ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile gerçek değişimin nasıl sağlanabileceğini gösteriyoruz.

Daha fazla okuyun
Taahhüdümüz: 2040'tan itibaren %100 fosil yakıtsız Volvo Group araçları

Dünya lideri bir üretici olarak değişim yaratma gücüne sahibiz. Daha sürdürülebilir bir inşaat sektörüne giden yolculuğumuzda bize katılın.

Daha fazla okuyun
Volvo L220H Tekerlekli Yükleyicide servis işlemleri yapan kadın servis teknisyeni
Daha fazla bilgi ister misiniz?

Bize bir mesaj gönderin ve biz de memnuniyetle size yardımcı olalım.

Bizimle temasa geçin