Construction Equipment Türkiye
Volvo L25 Electric ve ECR25 Electric. Sıfır emisyonlu, aküden güç alan, elektrikli iş makineleri.
Değişim Burada Başlar

Sessiz bir şekilde sürdürülebilir ilerleme sağlama

Emisyonsuz inşaata giden yolda ilerliyoruz. Elektrikli makinelerimiz ile daha az gürültü ve titreşimin yanı sıra egzoz dumanı olmadan yüksek performans elde edersiniz. Belki de çalışma biçiminizi değiştirmenin zamanı gelmiştir?

Elektrikli makinelerimiz ile yeni fırsatlar bulmak çok kolaydır. Bunlar, yeni yerlerde, geceleri ve hatta hassas iç mekanlarda çalışmanıza olanak tanıyor. Rakipleriniz uyurken siz işi gerçekleştiriyorsunuz. Sürekli büyüyen ürün gamımız, şu anda beş elektrikli iş makinesi* içeriyor ki bu sektörün en geniş ürün gamıdır.

*Tüm pazarlarda sunulmuyor

Daha fazla okuyun

Volvo Elektrikli makineleri

Sırada ne var?

Şemada da gördüğünüz gibi elektrikli ürün gamımız, kompaktörlerden ağır hizmet tipi donanıma kadar sürekli büyümeye devam edecektir. Bizim için bu, inşaat sektörünün geleceğine yapılan çok heyecan verici bir yolculuktur. Bize katılın

Volvo Construction Equipment Elektrikleştirme Yol Haritası. Kompakt iş makinelerinin ve sonrasında ağır hizmet tipi donanımının elektrikleştirilmeye başlanması.

Taahhüdümüz: 2040'tan itibaren %100 fosil yakıtsız Volvo Group araçları

Dünya lideri bir üretici olarak karbon ayak izimizi küçültme sorumluluğumuz var. Hedefimiz, 2040'a kadar net sıfır değer zinciri sera gazı emisyonu elde etmek ve 2030 gibi erken bir tarihte önemli emisyon azaltımları sağlamaktır.

İklim stratejimizin birinci önceliği,  CO₂ ayak izini azaltan ürünler ve çözümler geliştirmektir. Bunu tek başımıza yapamayacağımızı biliyoruz. Gerçek bir değişim yaratmak için siz, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile birlikte çalışmamız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Volvo CE, onaylı bir karbon azaltma yolu ile bilime dayalı hedeflere kendini adamıştır

Volvo Construction Equipment (Volvo CE), karbon etkisini azaltmak ve Paris Anlaşması'nın hedeflerine ulaşılmasına katkıda bulunmak için Bilime Dayalı Hedefleri'nin (SBTi) kapsamını açıklıyor; 2040'a kadar net sıfır değer zinciri emisyonları elde etmek ve 2030 gibi erken bir tarihe kadar önemli emisyon azaltımları sağlamak.

Daha fazla okuyun
Volvo CE, E-Worksite ile elektrik ekosisteminin tam gücünü geliştiriyor

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ve iş ortakları tarafından elektrik ekosisteminin her yönünü keşfetmek üzere gerçekleştirilen, çığır açan bir araştırma projesi, gerçek şehir uygulamaları için eksiksiz bir saha çözümü sağlanmasına yardımcı oluyor.

Daha fazla okuyun
Karbon nötr geleceğin temelleri, sadece elektromobiliteden oluşmuyor

Daha sürdürülebilir bir inşaat sektörüne giden yolculukta geleceğe uygun karbon nötr donanım sağlamak için net bir yol haritasıyla ve emin adımlarla ilerliyoruz. Akü elektrik ve yakıt hücresi elektrik ürünler, bu amacın önemli bir kısmını oluşturuyor. Ancak çevre üzerindeki etkimizi azaltmak ve içinde yaşamak isteyeceğimiz daha iyi bir dünya inşa etmeyi arzuluyorsak, dikkate alınması gereken birçok etmen daha bulunuyor

Daha fazla okuyun
Daha fazla bilgi ister misiniz?

Bize bir mesaj gönderin ve biz de memnuniyetle size yardımcı olalım.

Bizimle temasa geçin