Construction Equipment Türkiye
Volvo CE'nin sunduğu CO2 azaltma programı, müşterilerin CO2 hedeflerini gerçekleştirmesine ve CO2 nötrlüğüne doğru ilerlemesine yardımcı oluyor.
Değişim Burada Başlar

Sıfır emisyona giden yolcuğunuza bugün başlayın

Hepimizin iklim değişikliğini ele almanın yollarını bulmamız gerekiyor. İşletmenizin karbon emisyonlarını düşürmek için zaten iddialı hedefleri olabilir.
Burada soru şudur; hedeflerinize nasıl ulaşacaksınız? Bunun yanıtını Volvo CE veriyor.

Volvo Construction Equipment, CO₂ nötrlüğüne doğru kendi hedeflerinize ulaşmanıza yardım edebilecek, adım adım izlenen bir program geliştirdi. Program, şantiyenizde ne marka makineler olursa olsun veya yolculuğa nerede başlamış olursanız olun işe yarıyor.

Sıfır emisyona giden yol, veri, bağlanılabilirlik ve şantiye çözümlerini bir araya getiren bir süreçtir. Birlikte yakın şekilde çalışarak değişimi hızlandırabilir ve adım adım da olsa önemli bir ilerleme sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Volvo L220H Lastik Tekerlekli Yükleyici

Özetle CO₂ azaltma programı:

1. Bağlı cihazlardan alınan telematik verilerini kullanarak, sahadaki tüm makinelerinizin genel yakıt tüketimini ve CO²/ ton ile ilgili genel görünümünü belirleriz.

2. Analiz et
Makine verilerinizi, materyal akışını, filo yapısını, yakıt tipini ve operatör davranışlarını analiz ediyoruz. CO₂/ton değerini düşürmek için yapılması gerekenlerin yol haritasını çıkarın.

3. İyileştir
Belirli eylemlerin uygulanması. Temel hizmetler arasında EcoOperator eğitimi ve diğer verimlilik hizmetleri yer alır. Elektrikli makinelere geçiş planı içerebilir.

4. Sürdürün
Yeni, daha düşük CO₂ seviyesini sürdürmek ve eski alışkanlıklara dönmemek önemlidir. Hedefinizden şaşmamanıza ve daha da güçlü CO₂ azaltma hedefleri belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Volvo Construction Equipment, müşterilerin karbon emisyonlarını azaltmasına ve CO2 Azaltma Programı dahilindeki CO2 hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

CO² AZALTMA PROGRAMI

Adım adım ilerlenen program hakkında daha fazla bilgi edinin
Beni oraya götür