Construction Equipment Türkiye
Değişim burada başlıyor

Makinenizin ömrünü bir nesil daha uzatın

Volvo CE makineleri çevreyi mümkün olduğu kadar az etkileyecek şekilde çalışmaları için üretilmiştir. Bu nedenle, daha geliştirme aşamasından itibaren inşaat ekipmanının her bir parçası üzerinde ayrıntılı şekilde düşünülür. Bu makinelerin kullanım ömrünü uzatmanın yalnızca müşteriler için değil, gezegenimiz için de harika olduğuna inanıyoruz.

Uzman desteği ve ilgisi

Volvo CE çözümleri, yolculuklarının her aşamasında müşteri düşünülerek geliştirilmiştir. Yalnızca Orijinal Volvo Parçaların kullanıldığı bu çözümler ayrıca garanti ile sunulur. Bu nedenle her bir parça, yeni bir makine satın almaya kıyasla düşük maliyetli ve avantajlı birer alternatiftir. Dairesel çözümlerimizi keşfedin ve işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görün.

Bölgedeki bayinizi bulun
Volvo Revizyon Hizmetleri

Volvo Reman programında aşınmış bileşenler en son teknik özellikler ile güncellenir ve bu bileşenlere 2. bir ömür sağlanır. Bir Reman parçasının teslim edilmesi ve değiştirilmesi, geleneksel onarıma göre daha hızlıdır. Böylece çalışma süresi artar ve üretkenlik daha kısa süre kesintiye uğrar. Volvo Reman, orijinal malzemeyi %85'e kadar yeniden kullanır. Ayrıca bir reman bileşenini üretmek için yeni bir bileşen imal etmeye kıyasla %80 daha az enerji harcanır. Böylece CO2 emisyonları önemli ölçüde azaltıldığından hem çevre hem de işiniz için harika bir seçenektir.

Daha fazla okuyun
Volvo Sertifikalı Yenileme

Volvo Onaylı Revizyon veya kısacası revizyon, Volvo makinenizin kullanım ömrünü ve uzun vadeli verimliliğini artıran çözümlerdir. Revizyon sayesinde makinenizi Orijinal Volvo Parçalar ile yenileyebilirsiniz. Volvo Onaylı Revizyon ile makineniz yeni bir ömre kavuşur ve en son teknik özelliklerle güncellenen, uzmanlar tarafından revize edilen parçalar içerir. Revizyon düşünen müşteriler için finansal çözüm seçenekleri de sunulur.

Volvo Onaylı İkinci El Makineler

Her bir Volvo Onaylı 2. El Ekipman, kalite, performans ve güvenilirliğinden emin olmak için bir Volvo eğitimli teknisyen tarafından ayrıntılı şekilde incelenir. Her makine için sunulan garanti ve finansal çözümler ile Volvo Onaylı 2. El Ekipman, her tür işletme için harika bir çözümdür.

Makineleri inceleyin
Volvo Reman, Volvo Onaylı Revizyon ve Volvo Onaylı 2. El Ekipman hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz?

Bize bir mesaj gönderin ve biz de memnuniyetle size yardımcı olalım.

Bizimle temasa geçin
Bölgedeki bayinizi bulun
Beni oraya götür

Lütfen tüm tekliflerimizin tüm ülkelerde geçerli olmadığını aklınızda bulundurun. Daha fazla bilgi için yerel bayiniz ile iletişime geçin.