Construction Equipment Česká republika
Volvo Services Repair

Opravy

Prevence nečekaných nákladů

Opravy

Pokud vašemu stroji vyprší standardní záruční doba, není důvod k obavám. V naší nabídce najdete řadu variant smluv o opravách, které vám pomůžou předejít nečekaným výdajům a chránit hotovostní toky ve vaší firmě. 

Kompletní opravy

Bezkonkurenční jistotu vám poskytne varianta Kompletní opravy. Zároveň získáte plnou kontrolu nad svými hotovostními toky, protože zaplatíte pouze ceny dohodnuté při podepsání smlouvy. Pak už veškerou péči o váš stroj v případě jakékoli závady přebírá společnost Volvo. Vztahuje se na všechny součásti a díly kromě těch, které jsou výslovně uvedeny v sekci výjimek*.

*Seznam výjimek závisí na typu stroje.

Vybrané opravy

Pracujete-li s omezenějším rozpočtem nebo v současné době nemáte potřebu využívat variantu kompletních oprav, máme pro vás dvě přesněji zacílené varianty:

  • Varianta Pohonná jednotka se různí podle typu stroje, obvykle však zahrnuje krytí motoru (a všech jeho součástí, které vyžadují mazání), převodovky, náprav a hydrostatiky.
  • Varianta Součásti nabízí totéž krytí jako varianta Pohonná jednotka s několika klíčovými součástmi navíc, jako jsou alternátory a rámy. Rozsah této varianty se může lišit v závislosti na typu stroje. U rýpadel například zahrnuje výložník a násadu lopaty.
Doplňky

Váš dodavatel produktů Volvo vám může také připravit na míru komplexnější variantu oprav. Chcete-li se dozvědět víc, kontaktujte ho.

Optimální cestou k zajištění maximální provozuschopnosti stroje je rozšíření zvolené varianty oprav o nabídku Údržba.

Aplikace pro vyhledávání obchodních zástupců společnosti Volvo, home
Vylepšete své podnikání

Prodiskutujme, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktujte nás