volvo padargas ratiniam krautuvui gr

Ratinių krautuvų padargai

Griebtuvai

Griebtuvai

Universalūs rąstų griebtuvai skirti medienos sortimentams bei stiebams tvarkyti. Galima suimti ir atskirus rąstus.

Rūšiavimo griebtuvas

Rūšiavimo griebtuvas turi santykinai ilgus ir tiesius apatinius virbus, kuriuos galima pakišti po kroviniu, kad griebtuvą būtų lengva užpildyti kraunant iš rietuvių ir rūšiavimo bunkerių. Šį griebtuvą galima naudoti ir iškrovimo darbams vykdyti.

Tiekiama: L220H, L180H, L150H, L120H, L110H, L90H

Išsamiai

Iškrovimo griebtuvas

Iškrovimo griebtuvas turi trumpus, suapvalintus apatinius virbus, kad būtų lengva jį užpildyti iškraunant transporto priemones.

Tiekiama: L220H, L180H, L150H, L120H, L110H, L90H, L70H, L60H

Išsamiai
volvo padargas ratiniam krautuvui gr

Aukštojo kėlimo griebtuvas – standartinis

„Volvo“ aukštojo kėlimo griebtuvai leidžia našiai prisitaikyti prie įvairių darbo metodų, naudojamų skirtingose rinkose. Rąstų griebtuvai siūlomi su hidraulinėmis prispaudimo svirtimis arba fiksavimo grandinėmis (dvigubomis arba trigubomis). Griebtuvai turi reversines keičiamąsias taškuose montuojamas susidėvėjimo plokštes.

Tiekiama: L180HHL

Aukštojo kėlimo griebtuvas – iškrovimas prie sienos

Griebtuvai, pritaikyti iškrauti prie sienos, suprojektuoti taip, kad griebtuvų svirtys galėtų sekti vertikalią sieną ir paimti rąstus net ir ties kraštais. Šį griebtuvą galima naudoti sunkvežimiams iškrauti, kai trumpi rąstai kėbule sudėti skersai, taip pat – geležinkelio vagonams iškrauti.

Tiekiama: L180HHL

volvo padargas ratiniam krautuvui ot

Rąstų stumtuvas

Rąstų stumtuvas padeda padidinti rietuvės aukštį iki 30 % (1–1,5 m). Galimybė lauko sandėliuose ir gamybos vietose laikyti daugiau medienos didina našumą ir veiklos efektyvumą.

Tiekiama: L180HHL

„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite