volvo padargas ekskavatoriui hydra

Vikšrinių ekskavatorių padargai

Hidrauliniai plaktai

Jokių ribų

„Volvo“ hidrauliniai plaktai puikia dera jūsų „Volvo“ ekskavatoriui, užtikrindami nuolatinę reikalingą trupinimo galią ir našumą - smūgis po smūgio. Tvirtos konstrukcijos, įvairių, konkrečiai paskirčiai pritaikytų, darbinių antgalių ir plakto konfigūracijų, „Volvo“ hidrauliniai plaktai paruošti patiems sudėtingiausiems projektams.

Pasitarkite su vietiniu „Volvo“ įgaliotuoju atstovu apie jūsų mašinos sąsajai tinkamus užrakto variantus.

HB14 tylioji versija

„Volvo“ hidrauliniai trupintuvai pritaikyti darniai dirbti su jūsų „Volvo“ ekskavatoriumi ir kiekviename smūgyje užtikrina jums reikalingą pastovią trupinimo galią ir našumą.

Tiekiama: ECR145E, EC140E

Išsamiai

HB15 tylioji versija

Tvirtos konstrukcijos ir galintys naudoti įvairias, konkrečiai jūsų sričiai pritaikytas darbinių įrankių ir trupintuvo konfigūracijas, „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai pasirengę patiems sudėtingiausiems projektams.

Tiekiama: ECR145E

Išsamiai

HB18 tylioji versija

Kokia bebūtų užduotis, „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai pritaikyti užtikrinti įspūdingus rezultatus, tuo pat metu sumažindami degalų sąnaudas ir mašinai tenkantį krūvį.

Tiekiama: EC180E, EC160E

Išsamiai

HB21 tylioji versija

Dviejų greičių valdymas ir platus darbinių įrankių asortimentas reiškia, kad „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai užtikrina lankstumą ir specialiai pritaikytą sprendimą kiekvienai naudojimo sričiai.

Tiekiama: ECR235E, EC220E, EC200E

Išsamiai

HB22 tylioji versija

Kadangi sukurtas sunkiam darbui, su „Volvo“ hidrauliniu trupintuvu ilgiau galėsite galite imtis sunkiausių darbų ir išlaikyti geresnį produktyvumą.

Tiekiama: ECR235E, EC220E, EC200E

Išsamiai

HB25 tylioji versija

Greta tobulo svorio ir galios balanso, kiekvienas „Volvo“ trupintuvo elementas specialiai pritaikytas taip, kad darniai veiktų su jūsų „Volvo“ mašina.

Tiekiama: EC250E

Išsamiai

HB30 tylioji versija

„Volvo“ trupintuvai tiekiami kaip „viskas viename“ komplektai – su jūsų pasirinktomis žarnomis, laikytuvu ir įrankiais, todėl galite iš karto imtis darbo.

Tiekiama: ECR355E, EC300E HYBRID, EC300E

Išsamiai

HB36 tylioji versija

Paprasti naudoti ir pristatomi jau parengti darbui, „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai užtikrina pastovų našumą ir trupinimo galią, o tuo pačiu ir puikius rezultatus bet kokioje darbų vietoje.

Tiekiama: EC380E, EC350E HYBRID, EC350E

Išsamiai

HB38 tylioji versija

„Volvo“ hidraulinis trupintuvas tiekiamas su plačiu pasirinkimu galimų darbo įrankių, taip suteikiant jums galimybę imtis įvairiausių užduočių tiek darbų vietose, tiek ir tarp jų.

Tiekiama: EC380E

Išsamiai

HB48 tylioji versija

Kur bedirbtumėte ir koks bebūtų projektas, „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai sukurti taip, kad pasižymėtų išskirtiniu universalumu, našumu ir patvarumu.

Tiekiama: EC480E

Išsamiai

HB75 tylioji versija

Maksimaliai padidinkite savo darbų produktyvumą su „Volvo“ hidrauliniais trupintuvais, kiekviename smūgyje užtikrinančiais optimalią galią ir našumą.

Tiekiama: EC750E

Išsamiai
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite