volvo padargas miniekskavatoriui

Miniekskavatorių padargai

Kaušai

Puikus derinys

Platus kaušų asortimentas tinka naudoti įvairiomis grunto sąlygomis, atliekant bet kokius tranšėjų kasimo ir medžiagų tvarkymo darbus.

Bendrosios paskirties kaušas – universalus kasimas

Bendrosios paskirties kaušai skirti naudoti esant įvairioms grunto sąlygoms ir atliekant visus kasimo darbus. Galima dirbti su tokiomis medžiagomis kaip dirvožemis, molis, smėlis ir purvas, taip pat su kietesniu gruntu, kuriame yra žvyro ir akmenų. Kaušo kasimo briauna yra sutvirtinta ir su suvirintomis dėvimosiomis juostomis, todėl kaušu galima kasti kietas ir tankias medžiagas nebijant nusidėvėjimo.

Tiekiama: ECR88D, EW60E, EC60E, ECR58, ECR50, ECR40D, ECR35D, EC35D

Išsamiai

Bendrosios paskirties kaušas GPX – agresyvus kasimas

Šis kaušas skirtas daugeliui bendrosios paskirties kasimo darbų vykdyti. Juo galima tvarkyti medžiagas, pvz., gruntą, molį, smėlį, žemes, taip pat – akmeningesnį gruntą su žvyru, mažais bei vidutiniais akmenimis. Didelio dėvėjimosi srityse, pvz., priekinėje ir šoninėje kasimo briaunoje, taip pat kitose svarbiose zonose, naudojamas didelio tempiamojo stiprio plienas.

Tiekiama: ECR88D, EW60E, EC60E, ECR58, ECR50, ECR40D, ECR35D, EC35D, ECR25D

Išsamiai

Fiksuotas tranšėjų kaušas

Tranšėjų kasimo kaušai skirti kraštovaizdžio darbams, tranšėjoms valyti, taip pat lyginimo, apdailos ir užpylimo darbams. Iš jų savybių galima paminėti nutekėjimo angas, kurios sumažina kaušo svorį ir padeda šalinti medžiagas dirbant, vidines armatūros plokštes, kurios suteikia kaušui papildomos jėgos ir tvirtumo, bei varžtą ant apsukamosios briaunos.

Tiekiama: ECR88D, EW60E, EC60E, ECR58, ECR50, ECR40D, ECR35D, EC35D, EC27D, ECR25D

Išsamiai

Pakreipiamas tranšėjų kasimo kaušas

Tranšėjų kasimo kaušai skirti kraštovaizdžio darbams, tranšėjoms valyti, taip pat lyginimo, apdailos ir užpylimo darbams. Pakreipiamas tranšėjų užpylimo kaušas – tai labai lankstus ir universalus sprendimas, o kaušą galima pakreipti į šonus abiem kryptimis. Pakreipimo funkcija padeda lengvai atlikti valymo ir lyginimo darbus tranšėjų kraštuose ir krantuose, be to, galite dirbti mašina lygiagrečiai su tranšėja. Pakreipimo 45 laipsniais abiem kryptimis funkcija suteikia galimybę pakreipti kaušą viso darbo proceso metu.

Tiekiama: ECR88D, EW60E, EC60E, ECR58, ECR50

Išsamiai

Lyginimo kaušas TGX – agresyvus kasimas

Lyginimo kaušas skirtas darbui su kreipiamuoju-sukamuoju įtaisu, jis suprojektuotas tiksliai kasti, formuoti landšaftą, atlikti baigiamuosius darbus, valyti tranšėjas, lyginti, užpilti ir vykdyti šlaitų tvarkymo darbus. Dėl stačių kampų kaušus galima naudoti šalia statybinių konstrukcijų ar kitų objektų. Pilną kaušą lengva pasukti neišbarstant medžiagos. Didelio dėvėjimosi sritims, pvz., priekinei ir šoninei kasimo briaunoms, taip pat kitose svarbiose zonose, naudojamas didelio tempiamojo stiprio plienas.

Tiekiama: ECR88D, EW60E, EC60E, ECR58, ECR50, ECR40D, ECR35D, EC35D, ECR25D

Išsamiai

Kabelių kaušas CAX – agresyvus kasimas

Jis suprojektuotas dirbti siaurose tranšėjose ir dažniausiai naudojamas kabeliams kloti. Ilgas kaušo profilis leidžia juo dirbti arti vamzdžių, kabelių ir kitų objektų. Didelio dėvėjimosi sritims, pvz., priekinei ir šoninei kasimo briaunoms, taip pat kitose svarbiose zonose, naudojamas didelio tempiamojo stiprio plienas.

Tiekiama: ECR88D, EW60E, EC60E, ECR58, ECR50, ECR40D, ECR35D, EC35D, ECR25D

Išsamiai
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite