Volvo atjauninātā Load Assist sistēma uzlabo produktivitāti

Volvo Construction Equipment ir pacēlis latiņu pārbaudītai riteņiekrāvēju tehnoloģijai ar jaunāko Load Assist atjauninājumu, kas piedāvā precīzus kravnesības datus – līdz +/- 1 procenta precizitātei.

Volvo Construction Equipment papildina savu inovatīvo pakalpojumu klāstu ar atjaunināto Load Assist risinājumu Volvo L110H līdz L260H riteņiekrāvējiem. Kravas svēršanas risinājums ir aprīkots ar revolucionāro transportlīdzekļa Volvo Co Pilot displeju. Izmantojot tā 10 collu skārienekrānu, operators var piekļūt On Board Weighing lietojumprogrammai. Load Assist sola palīdzēt uzlabot operatora efektivitāti un darba vietas sniegumu, nodrošinot operatoram reāllaika precīzu kravas informāciju.
Pārāk mazas vai pārāk lielas kravas novēršana – un papildus mašīnas nolietojuma un pat iespējamu sodu novēršana – On Board Weighing ļauj riteņiekrāvējiem strādāt ar maksimālu efektivitāti, novēršot pārsvēršanu un gaidīšanas laiku. Sistēma uztver visus kravas datus ar spiediena un pozīcijas sensoriem un pēc tam parāda tos Volvo Co Pilot. Tas ļauj iegūt reāllaika ieskatu kausa kravā ar +/- 1% precizitāti.

Uzmanību, gatavību, pacelt!

Atjauninātā sistēma ir radīta, lai atvieglotu operatora dzīvi – sākot ar nulles svara kalibrēšanas procesu, kas vada operatoru cauri Volvo Co Pilot. Kad kalibrēšana ir pabeigta, operators var ātri un viegli iestatīt projektus, izvēloties klienta nosaukumu, darba pasūtījuma numuru, mērķa tonnāžu un materiāla veidu. Ir divi darba režīmi, no kuriem izvēlēties: projektēšanas režīms, lai kontrolētu vairāku kravas automobiļu slodzi, un "Trip" režīms, kas ir piemērots atsevišķa kravas automobiļa, drupinātāju vai citu stacionāru iekārtu iekraušanai.

Kamēr tiek veikta darbība, operators var reāllaikā uzraudzīt iekraušanas procesu. Dinamiskā sistēma mēra kausa slodzi, esot ceļā, lai novērstu jebkādu darba plūsmas pārrāvumu. Krāsainās joslas palīdz operatoram vizualizēt tobrīd iekrāvēja kausā esošo tonnāžu, jau piegādāto tonnāžu, un tonnāžu, kas vēl jāpiegādā, bet ikonas piedāvā ieskatu tajā, kādēļ svars nav pareizi bloķēts.

Volvo Construction Equipment Load Assist

Optimizēts kausa darbībai – tostarp "High tip" kausiem un "Side dump" kausiem – sistēma piedāvā daļējas izkraušanas iespēju. Pēdējā kausa brauciena uzraudzība ir vienkārša, izmantojot apvēršanas darbības iespēju, kas nodrošina atlikušā daudzuma skatu kausā reāllaikā, izmantojot Volvo Co Pilot. Operators var izvēlēties no diviem režīmiem: vienu, lai izkrautu uz kaudzi, un otru, lai izkrautu kravas automobili.

Papildus darbības atvieglošanai, On Board Weighing arī palīdz nodrošināt drošu darba vietu. Pielāgojams brīdinājums informē operatoru, ja iestatītie kravas ierobežojumi ir pārsniegti. Atkarībā no iespēju kombinācijas, atpakaļskata kamera automātiski ieslēdzas – un ir iespējams apvienot kravas informāciju vienā ekrānā – ja iekrāvējs darbojas atpakaļgaitā. Papildus aizsardzībai dažas funkcijas ir atspējotas, ja ātrums pārsniedz 10 km/h (6 mph).

Strādājiet nenogurstoši – un bezvadu režīmā

Piedāvājot 16 GB atmiņu, Volvo Co Pilot ļauj saglabāt gandrīz neierobežotu agregātu, darba pasūtījumu, mērķu, materiālu un klienta informāciju. Volvo Construction Equipment Load AssistDatus var arī saglabāt mākonī, pārsūtīt uz zibatmiņu vai izdrukāt pilnīgai kravnesības pārvaldībai. Sistēma nosūta mašīnas informāciju CareTrack® telemātikas sistēmai, nodrošinot attālinātu piekļuvi mašīnas informācijai, piemēram, kopējai pārvietotajai kravai; pārvietotajām tonnām (tonnas/mārc.) uz litru (galonu) degvielas un ciklu skaita. Ar jaunāko informāciju par mašīnas sniegumu, operatori un mašīnu īpašnieki var noteikt iespēju apgabalus, kuros uzlabot produktivitāti un samazināt ekspluatācijas izmaksas.

Volvo Co Pilot ir veidots tā, lai viegli pielāgotu, tiklīdz ir izveidoti turpmāki programmatūras atjauninājumi, papildus funkcijas un jaunas lietojumprogrammas. Ja aprīkota ar SIM karti, sistēma var saņemt programmatūras atjauninājumus attālināti, izmantojot bezvadu saziņu. Piezīme: jūs varat lejupielādēt šī paziņojuma presei attēlus tieši, noklikšķinot šeit.