volvo tööseade rataslaadur gr

Rataslaadurite tööseadmed

Haardekonksud

Haardekonksud

Universaalne palgihaarats sobib lühikese puitmaterjali ja täispikkuses tüvede käsitsemiseks ning sorteerimiseks. Suudab haarata ka üksikuid tüvesid.

Sortimishaarats

Sortimishaaratsil on suhteliselt pikad ja sirged harud, mis võivad maad mööda libiseda, et haaratsit saaks virnadest ja sortimispunkritest laadimisel kergesti täita. Seda haaratsit võib kasutada ka mahalaadimiseks.

Saadaval masinale: L220H, L180H, L150H, L120H, L110H, L90H

Üksikasjad

Mahalaadimishaarats

Mahalaadimishaaratsil on lühikesed ümarad harud, mis hõlbustab haaratsi täitmist sõidukist mahalaadimisel.

Saadaval masinale: L220H, L180H, L150H, L120H, L110H, L90H, L70H, L60H

Üksikasjad
volvo tööseade rataslaadur gr

Kõrgtõstehaarats – standardne

Volvo kõrgtõstehaaratsid võimaldavad produktiivset kohandamist mitmesuguste töömeetoditega, mida eri riikides kasutatakse. Palgihaaratsid on saadavad hüdrauliliste kinnitusvartega või konksuga kettidega (topelt-kolmekordsed ketid). Haaratsid on varustatud otstes tagasipööratavate ja vahetatavate kulumisplaatidega.

Saadaval masinale: L180HHL

Kõrgtõstehaarats – vastu seina mahalaadimine

Vastu seina mahalaadimiseks kohandatud haaratsid on konstrueeritud selliselt, et haaratsi varred saavad järgida püstist seina ja võtta palke üles ka servadest. Seda haaratsit võib kasutada mahalaadimisel, kui veetakse sõidukiga risti paigutatud lühikest puitmaterjali, samuti kaubavagunitelt mahalaadimisel.

Saadaval masinale: L180HHL

volvo tööseade rataslaadur ot

Palgilükkaja

Palgilükkaja aitab suurendada virna kõrgust kuni 30% (1–1,5 m). Võimalus hoida palgihoidlas rohkem puitu ja palkide vastuvõtuala lähedal suurendab töö tootlikkust ja efektiivsust.

Saadaval masinale: L180HHL

Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust