Construction Equipment Slovensko
Volvo Services Foundation Services

Súčasťou od samého začiatku

Úspech, obnovený

Súčasťou od samého začiatku

Každý stroj Volvo sa dodáva s našou legendárnou podporou zákazníkov Volvo – ktorá stanovuje štandard v odvetví od roku 1832. Či už kupujete nové alebo použité zariadenie, naša globálna sieť predajcov a technikov ponúka celodennú podporu, vrátane monitorovania stroja a dostupnosti dielov svetovej triedy. To je základ všetkého, čo ponúkajú služby Volvo, takže si môžete byť istí, že sa o vás postaráme hneď od začiatku.

Globálna sieť predajcov

Volvo má kompletnú sieť, ktorá v plnej miere slúži vašim potrebám s využitím miestnych znalostí a globálnych skúseností. Naša rozsiahla infraštruktúra predajcov, dielní a špecializovaného personálu po celom svete využíva zdieľané odborné znalosti celej organizácie Volvo.

Servisní technici spoločnosti Volvo

Kvalifikovaní technici predajcu Volvo poznajú spletité detaily vášho stroja Volvo, ako aj spôsob, ktorým vyťažíte maximum z danej technológie lepšie, než ktokoľvek iný. Tak, ako to vidíme my, vedomosti a odborné znalosti sú nedeliteľnou súčasťou našej ponuky. Z toho dôvodu zabezpečujeme, aby naši profesionáli absolvovali nepretržité školenia a držali krok s najnovšími štandardmi a prostriedkami, ktoré poskytuje spoločnosť Volvo.

Dostupnosť dielov na celom svete

Žiadny dodávateľ jednotlivých dielov nemôže konkurovať spoločnosti Volvo ako poskytovateľovi celkových riešení. Pokiaľ je potrebný akýkoľvek diel, dokážeme ho poskytnúť a vymeniť rýchlo a bezpečne – dokonca aj pre stroje Volvo zakúpené pred desiatimi rokmi. Získajte prístup k stovkám tisícok dielov prostredníctvom našej rozsiahlej logistickej siete, dostupných u jedného zdroja – vášho predajcu Volvo.

Komplexné záruky

Kvalita je synonymom značky Volvo a je ústredným motívom pre výrobky, ktoré navrhujeme a vyrábame viac než 185 rokov. Odovzdávame vám našu vieru v kvalitu našich výrobkov prostredníctvom našej komplexnej ponuky, ktorá je kombináciou štandardnej záruky a flexibilného programu rozšíreného krytia. Môžete byť tiež bez starostí, pretože získate kompletnú záruku dostupnú pri nákupe originálnych dielov značky Volvo.

Úvodné školenie

Pripravte a uveďte do chodu svoj stroj za pomoci našich profesionálov, ktorí ponúkajú úvodné pokyny týkajúce sa stroja a školenie operátorov na pracovisku po dodaní vášho stroja Volvo.

CareTrack

Ušetrite čas a peniaze pomocou systému CareTrack, jedným z mnohých systémov na monitorovanie informácií o stroji. Systém CareTrack, ako štandard na našich väčších strojoch, vám poskytuje voľný prístup k údajom vášho stroja, ako sú prevádzkové hodiny a umiestňovanie, pričom vám pomáha efektívnejšie naplánovať servis vďaka upozorneniam. Okrem základnej úrovne, odhaľte nekonečné príležitosti na zdokonalenie činnosti operátora, zvýšenie produktivity a zníženie nákladov na palivo.

Proaktívne monitorovanie

Udržiavajte svoj stroj v chode vďaka proaktívnemu monitorovaniu. Spoločnosť Volvo diaľkovo monitoruje údaje stroja z nášho vlastného centra zaistenia bezporuchovej prevádzky, ktoré pomáha predvídať potenciálne poruchy pred tým, ako sa vyskytnú. To vám poskytne viac času na sústredenie sa na vašu činnosť, pričom vám pomôže zamedziť neplánované prestoje a minimalizovať náklady na opravu.

Non-stop podpora

Náš cieľ je jasný: urobíme čokoľvek, čo je potrebné na zaistenie bezporuchovej prevádzky, maximálnej produktivity a ziskovosti vášho stroja. V rámci celodennej podpory budeme vždy k dispozícii, aby sme vám poskytli podporu vždy a všade tam, kde ju najviac potrebujete.

Tovar Volvo

Naše stroje sú skonštruované, vyrobené a podporované jedinečným spôsobom. Ľudia po celom svete sú hrdí na to, že vlastnia a používajú produkty značky Volvo. Vyberte si z nášho širokého sortimentu oficiálneho značkového tovaru Volvo, vrátane odevov, hračiek, zberateľských predmetov a ďalších výrobkov, ktoré odrážajú našu značku a to, v čo veríme.