Construction Equipment Slovensko
Kompaktný nakladač s prídavným zariadením Volvo

Prídavné zariadenia kompaktných kolesových nakladačov

Držiaky prídavných zariadení

Držiaky prídavných zariadení

Držiak hydraulického prídavného zariadenia umožňuje ľahkú a rýchlu vzájomnú výmenu prídavných zariadení.

Kompaktný nakladač s prídavným zariadením Volvo

Držiak prídavných zariadení VAB-TPZ

Držiak prídavných zariadení Volvo TPZ (VAB-TPZ) umožňuje rýchlu a bezpečnú vymeniteľnosť prídavných zariadení s rozhraním TPZ. Konštrukcia držiaka prídavných zariadení TPZ nepridáva žiadnu vzdialenosť k zdvíhacím ramenám a tým optimalizuje výkon stroja

Dostupné pre: L30G, L35G, L45H, L50H

Držiak prídavných zariadení VAB-Z

Otvorená konštrukcia a vynikajúci výhľad cez držiak prídavných zariadení Z umožňuje rýchlu a bezpečnú výmenu prídavného zariadenia. Pokrýva širší rozsah ako typ P.

Dostupné pre: L20F, L25F, L30G, L35G, L45H

Podrobnosti

Držiak prídavných zariadení VAB-P

Otvorená konštrukcia a vynikajúci výhľad cez držiak prídavných zariadení P umožňuje rýchlu a bezpečnú výmenu prídavného zariadenia.

Dostupné pre: L20F, L25F

Podrobnosti

Držiak prídavných zariadení VAB-SSL

Držiak prídavných zariadení podľa štandardu pre šmykom riadené nakladače umožňuje výmenu prídavných zariadení medzi kolesovými a šmykom riadenými nakladačmi

Dostupné pre: L30G

Podrobnosti

Zváraný držiak prídavných zariadení VAB-STD (TPV)

Štandardný zváraný držiak prídavných zariadení Volvo (VAB-STD), označovaný aj ako TPV, je najbežnejšie používaný držiak prídavných zariadení na svete. Pôvodne vyvinutý spoločnosťou Volvo a po celom svete osvedčený po celé desaťročia. Držiak VAB-STD poskytuje rýchlu a bezpečnú výmenu prídavných zariadení mnohých generácií strojných zariadení a lepšiu viditeľnosť pri použití s originálnymi vidlicovými rámami Volvo. Organizácia ISO vytvorila na základe dizajnu Volvo medzinárodný štandard ISO 23727.

Dostupné pre: L35G, L45H

Podrobnosti

Odlievaný držiak prídavných zariadení VAB-STD (TPV)

Štandardný odlievaný držiak prídavných zariadení Volvo (VAB-STD), označovaný aj ako TPV, je odpoveďou spoločnosti Volvo na držiaky vylepšené z pohľadu viditeľnosti a hmotnosti. Je kompletne vyvinutý spoločnosťou Volvo a desaťročia osvedčený po celom svete. Odlievaný držiak VAB-STD poskytuje rýchlu a bezpečnú výmenu prídavných zariadení mnohých generácií strojných zariadení. Vďaka svojmu otvorenému dizajnu poskytuje operátorom vynikajúcu viditeľnosť. Organizácia ISO vytvorila na základe dizajnu Volvo medzinárodný štandard ISO 23727.

Dostupné pre: L45H, L50H

Podrobnosti
Vyhľadávač predajcov Volvo – prídavné zariadenia
Získanie kontaktu

Chcete si niečo objednať alebo sa dozvedieť viac? Pošlite nám správu.

Získanie kontaktu