Su „Volvo“ naujos kartos sistemos dantimis kaušai įgyja kramtymo įrankį.

Didesniems „Volvo“ ekskavatoriams ir ratiniams krautuvams skirta naujos kartos dantų sistema „Volvo Tooth System“ pasižymi geresne skvarba, ilgaamžiškumu, o taip pat paprastu tvirtinimu be įrankių..

Volvo Tooth System

„Volvo Construction Equipment“ vidutiniai ir dideli ratiniai krautuvai bei ekskavatoriai dabar turi dar vieną puikų dalyką – visiškai naują aukščiausios kokybės dantų sistemą, kuri ne tik padidina mašinų produktyvumą bei degalų naudojimo efektyvumą, bet yra atsparesnė dilimui, o dėl be įrankio tvirtinamų kaiščių palengvėjo montavimas.

Pritaikyta „Volvo“ L60 – L350 modelių ratiniams krautuvams ir „Volvo“ ekskavatoriams, pradedant 14 tonų ir baigiant didžiausia 95 tonų mašina, naujoji dantų sistema leidžia kasti giliau ir ilgiau išlaiko aštrumą. Žemo profilio dizainas pasižymi geresne prasiskverbimo geba ir užtikrina geresnį kaušo užpildymą, tokiu būdu sutrumpinant darbo ciklų trukmes ir 20% geresnį prasiskverbimą visą danties naudojimo laiką, tokiu būdu smarkiai padidinant mašinų produktyvumą ir prailginant danties efektyvaus naudojimo trukmę. Konstrukcija pasižymi savaiminiu dantų aštrinimu, taip dar labiau mažinant degalų suvartojimą.

Tvirtinimo geometrija

Apsaugotos suvirinimo siūlės, stipresnė adapterio briauna ir išmani konstrukcija daro sistemą tvirtesne, o ilgaamžiškesnė sistema – tai ilgesni intervalai tarp keitimų ir lėtesnis kaušo dėvėjimasis. Skirti būtent šioms „Volvo“ mašinoms, dantys ir adapteriai atitinka konkrečių mašinų techninius duomenis, dydį ir modelį.

„Volvo Tooth System“ dantų sistema

Dėl lygių kritinių paviršių naujoji kaušų dantų sistema padeda tolygiai paskirstyti darbo metu dantims tenkančią apkrovą. Pasižyminti optimaliu atsparumo dilimui ir svorio balansu, ši dantų sistema buvo sukurta taip, kad atskleistų visą mašinų potencialą – didžiausią našumą, didžiausią plėšimo jėgą ir ilgiausią naudingojo darbo trukmę.

Įstatykite į vietą. Pastumkite. Spragtelėkite.

Kaip ir visas besidėvinčias dalis, net ir geriausius dantis galiausiai reikia pakeisti naujais, „Volvo“ naujos kartos sistemos dantys keičiami kaip niekad lengvai ir greitai. Šios įrankių nereikalaujančios sistemos dantys turi naują fiksavimo sistemą su daugkartinio naudojimo fiksavimo kaiščiu. Užtikrindamas puikų atitikimą ir laikymąsi, o taip pat savaiminio įveržimo efektą uždėjus, daugkartinio naudojimo kaištis atsirakina paprasčiausiai pasukus jį per ketvirtį apsisukimo. Danties sumontavimas užtrunka vos keletą minučių ir yra neįtikėtinai paprastas – įstatykite į vietą, pastumkite ir spragtelėkite – ir viskas.

Pasirinkite konkrečiai užduočiai tinkamiausius dantis

Ekskavatoriams siūlomi penkių tipų dantys: bendros paskirties, abrazyvioms medžiagoms bei uolienoms, smailūs, smailūs su dviguba viršūne ir kastuvo formos. Siūlomi dviejų tipų adapteriai, taip pat galima įsigyti ir pasirenkamą nuo mechaninio dilimo saugantį gaubtą, kuris dedamas ant standartinio adapterio ir pratęsia danties naudojimo trukmę. Ratiniams krautuvams kartu su trijų tipų adapteriais siūlomi trijų tipų dantys: bendros paskirties, abrazyvioms medžiagoms ir uolienoms. 

„Volvo Tooth System“ dantų sistema