„Volvo CE“ ir „Trimble“ kuria „Dig Assist“ ekskavatoriaus valdymo sistemos 3D naujinį

Gamykloje sumontuota „Trimble Earthworks Grade Control Platform“ (žemės darbų nuolydžių valdymo platforma) sklandžiai dera su Volvo ekskavatorių „Volvo Dig Assist 2D“ valdymo sistema.

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) paskelbė, kad per trijų metų bendradarbiavimą su „Trimble Inc.“ buvo sukurta integruota „Trimble® Earthworks Grade Control Platform“ (žemės darbų nuolydžių valdymo platforma), skirta „Volvo Dig Assist 2D“ mašinos valdymo sistemai. Pritaikytos „Volvo CE“ ratiniams ir vikšriniams ekskavatoriams „Trimble Earthworks“ diegimas į „Volvo“ ekskavatorius įgalina „Volvo Dig Assist“ naudoti 3D konstrukcinius modelius, statybų eigos duomenų, nuotolinio palaikymo, projekto ir turto valdymo bei kitas „Trimble Connected Site®“ technologijas. 

Mašinos valdymas – raktas į būsimą automatizavimą

Naudojant „Volvo Co-Pilot“ kaip pagrindinę naudotojo sąsają, nereikia jokių papildomų ekranų ir jutiklių. Pakanka įdiegti „Trimble Earthworks“ taikomąją programą ir įdiegti papildomą CPU. Užsakius „Co-Pilot“ su „Dig Assist“ funkcija, visa reikiama įranga mašinoje sumontuojama gamykloje. 3D funkcijai klientas gali užsakyti, kad „Volvo“ „Trimble Earthworks Grade Control Platform“ sistema irgi būtų įdiegta gamykloje. Tuomet „Volvo“ ekskavatorius sklandžiai veikia su „Trimble Connected Site“ ekosistema.
 
„Trimble Earthworks 3D“ nuolydžio valdymo sprendimo integravimas „Volvo“ ekskavatoriuose papildo „Volvo Dig Assist“ galimybes. Pridėtas 3D funkcionalumas leidžia belaidžiu būdu importuoti 3D konstrukcinius modelius į mašinos kabinoje esantį ekraną. Idealiai tinkančius didesniems, sudėtingiems infrastruktūros projektams, 3D projektus galima importuoti į keletą ekskavatorių, kad jie visi naudotų tą patį modelį. Naudotojo sąsaja bus pažįstama ir tiems, kurie naudoja „Trimble“ sprendimus.

Kliento pasirinkimas – integravimas gamykloje

„Volvo Co-Pilot“ užtikrina tobulą mašinos valdymo sąsają,“ – sako Jeroenas Snoeckas, „Volvo CE“ direktorius Darbų vietos sąsajoms ir mašinų paslaugoms. „Daug klientų jau turi 3D ir tiria, kurį tiekėją geriau pasirinkti. Kadangi nesirengiame užsiimti tyrimų ir 3D kūrimo veikla, džiaugiamės bendradarbiaudami su pažangiausias technologijas siūlančiais partneriais, tokiais kaip „Trimble“. Štai kaip mes tiekiame klientams geriausius abiejų bendrovių sprendimus: gerai žinomą „Trimble“ sprendimą, integruotą su gamykloje įrengtomis „Volvo Dig Assist“ funkcija ir „Co-Pilot“ platforma.
 
„Darbas su „Volvo“ ties integruotu 3D nuolydžio valdymo sprendimu aiškiai pademonstruoja, kokias naudas tai atneša mūsų abiejų klientams,“ – sakė Jean Francois Sourdoire, „Trimble“ Verslo plėtros vadovas EAME regionui. „Glaudi „Trimble Earthworks“ integracija su „Volvo Dig Assist“ suteikia rangovams būdą, kaip lengviau įsidiegti statybos technologiją spartesnei investicijų grąžai (ROI) užtikrinti.“
 
„Trimble“ ir „Volvo“ atlieka visuotinį klientų nuomonės tyrimą, kad pasirengtų tarptautiniam išleidimui į rinką vėliau 2019 metais.

 

1 pav.: „ Dig Assist“ ir „Trimble® Earthworks Grade Control Platform“ platformos integracija sklandžiai jungia „Volvo“ ekskavatorių su „Trimble Connected Site®“ ekosistema bendruosiuose žemės darbų projektuose. „Trimble Connected Site“ ekosistemoje yra mašinos valdymo sistemos, darbų vietos padėties nustatymo sistemos bei programinė įranga ryšiui ir bendradarbiavimui palengvinti viso statybos ciklo metu.