„Volvo Group“ padeda patenkinti sudėtingiausius statybų segmento poreikius tiek šiandien, tiek ir ateityje

Parodoje „Bauma 2019“ „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) savo esamiems ir būsimiems klientams pristato tvarias inovacijas, demonstruodama pažangiausių mašinų ir paslaugų asortimentą. Visos sukurtos remiantis geriausia rinkoje patirtimi, sukaupta įvairiose „Volvo Group“ įmonėse.

„Volvo Group“ pasirengusi savo ekspozicija nurungti visus šių metų „Bauma“ parodos Miunchene (Vokietijoje) dalyvius. „Volvo CE“, „Volvo Penta“, „Volvo Trucks“ ir „Volvo Financial Services“ sujungė jėgas, kad pasiūlytų paketą integruotų produktų ir paslaugų „Rytojaus statyba“ tema. Paskatinta šios analogų neturinčios sinergijos, „Volvo CE“ vykdys pirmąjį tokį įsipareigojimą segmente iki 2020 metų pradėti gaminti elektrines kompaktiškas mašinas, viešai pristatydama savo pirmąjį kompaktišką elektrinį ekskavatorių ir ratinį krautuvą. 

Viena iš geriausių tarp geriausių šioje parodoje

„Volvo Group“ užtikrina savo klientų susidomėjimą visoje vertės kūrimo grandinėje, novatoriškai pristatydama produktų ir paslaugų patikimumą dvejuose stenduose – 2239 m2 ploto 203 stende C6 paviljone, o taip pat 5870 m2 ploto lauko gyvų demonstracijų zonoje bei papildomame 297 m2 lauko stende FM714. Kartu su anksčiau minėtomis dvejomis elektrinėmis mašinomis – ECR25 ir L25 – tarp naujų pristatomų produktų dar yra ir revoliucinis hidraulinis-hibridinis ekskavatorius EC300E, pusiau autonominis EC220E su „Volvo Active Control“ automatizuotais strėlės ir kaušo judesiais, o taip pat mažas, tačiau ryžtingas EC60E – mažylis, pasižymintis didelės mašinos galimybėmis.
 
Ir tai dar ne viskas. Mažiausi „Volvo“ asfalto klotuvai P2820D ir P2870D demonstruojami greta naujosios kartos EW60E, EC750E aukšto siekio griovimo ekskavatorius, „Volvo“ flagmano – R100E karjerinio savivarčio ir daugybės kitų mašinų. Iš viso lankytojai gali pasigrožėti daugiau kaip 50 „Volvo“ pačių pažangiausių keliams ir bekelei skirtų mašinų – tiek veiksmo kupinuose gyvuose pasirodymuose, tiek ir įspūdingoje ekspozicijoje paviljone. Visą pristatomų mašinų rikiuotę sudaro 47 statybos mašinos, 6 komerciniai sunkvežimiai, įskaitant ir autonominį „Volvo FH“, seriją elektrinių sunkvežimių, o taip pat „Volvo Penta“ variklių stendas.

„Volvo Services“ siūlomos paslaugos yra šių metų „Bauma“ parodos dėmesio centre, nes kiekvienai mašinai siūlomas atskiras, specialiai jai pritaikytas priežiūros ir pagalbinių paslaugų, pateikiamų jutikliniuose ir kitokiuose ekranuose, pasiūlymas. Didžiulis dėmesys bus skirtas pasauliniam „ActiveCare“ startui – protingos telematinės paslaugos, kuri jungia į vieną grupę mašinos būklės stebėseną ir savaitinių ataskaitų teikimą, kurios kartu padeda sumažinti jos prastovų trukmę. Be to, parodoje bus pažymėtas ir „Haul Assist“ (programų komplekto „Volvo Co-Pilot“ sąsajai) paskutinio naujinio išleidimas. Dabar „Haul Assist“ turi realiojo laiko sekimo žemėlapį, padedantį pagerinti savivarčių parko judėjimo srautus, kartu naudojantis ir efektyvumą didinančia Bortinių svėrimo funkcija. Ir dar, „Bauma“ parodoje „Volvo Financial Services“ pristato klientams specialius pasiūlymus su vos 0,79% palūkanomis.

Idėjos pavertimas realybe

Pasiremdama dešimtmečiais atliekamų įvairių tiriamųjų darbų rezultatais, „Volvo CE“ tiekia realiai aplinkai pritaikytus ir praktiškus sprendimus, pristatydama rinkai švarius, produktyvius ir geresnę aplinką padedančius kurti sprendimus. Norėdama tai iliustruoti, bendrovė eksponuoja specialią Inovacijų zoną, kurioje detaliai atvaizduotas kiekvienas etapas jos inovacijų diegimo kelyje.
 
Šiandieniniai elektrinių mašinų pristatymai rinkai žymi svarbų momentą bendrovės siekime kurti tvaresnę ateitį. ECR25 Electric ir L25 Electric mašinos – pirmosios iš „Volvo“ prekės ženklu žymimų naujų elektrinių kompaktiškų ekskavatorių ir ratinių krautuvų asortimento, pasižymi nuliniu išmetamųjų teršalų kiekiu, žymiai mažesniais triukšmo lygiais, mažesnėmis energijos sąnaudomis, didesniu efektyvumu bei mažesniais reikalavimais techninei priežiūrai, lyginant su jų tradiciniais atitikmenimis.

Partnerystės galia

Surengęs bendrą „Volvo“ spaudos konferenciją kartu su „Volvo Penta“ ir „Volvo Trucks“ prezidentais, „Volvo CE“ prezidentas Melkeris Jernbergas pakomentavo: „Jau daug metų esame atsidavę inovacijoms, pradedant novatoriškais tyrimų ir vystymo darbais ir baigiant šių dienų rinkai paruoštais produktais, pirmą kartą pristatomais šioje parodoje. Tačiau negalime to padaryti vieni. Mūsų nuolatinis bendradarbiavimas su visomis suinteresuotomis pusėmis įrodo, jog partnerystė iš tikrųjų yra naujoji lyderystė. Didžiuojamės eidami šiuo keliu greta su mūsų partneriais, kartu dirbdami kad rastumėme sprendimus sudėtingiausiems visuomenės patiriamiems iššūkiams, tam siūlydami tvarius sprendimus šiandienai ir ateičiai.“
 
Po rekordiškų pardavimų visame pasaulyje 2018 metais ir 12% augimo Europos rinkoje, „Volvo Group“ žengia į ateitį būdama finansiškai stipri. Remdamasi visų grupės įmonių sukauptais įgūdžiais ir patirtimi arba bendradarbiaudama su išorinėmis suinteresuotomis pusėmis dirbant su gausybe projektų, „Volvo“ dalyvauja „Rytojaus statyboje“ jau šiandien tiekdama rinkai savo pažangias inovacijas.

 

1 pav.: Melkeris Jernbergas po elektrinių mašinų pristatymo.
2 pav.: „Volvo“ stendas paviljone „Bauma“ parodoje.
3 pav.: „Volvo“ lauko stendas „Bauma“ parodoje.