Swecon UAB Lietuva

Nauja programa leidžia matyti savivarčius žemėlapyje

Naujausias programų komplekto, siūlomo „Volvo Co-Pilot“ sąsajai, atnaujinimas – tai „Haul Assist“ (vežimo pagalba) programa – dabar turi sekimo realiuoju laiku žemėlapį, padedantį pagerinti savivarčių parko judėjimo srautus darbų vietoje, kartu naudojant efektyvumą didinančią Bortinio svėrimo funkciją.

Volvo Haul Assist Map

Žemėlapiai gali daugiau, negu tik padėti nuvykti į paskirties vietą. Naujoji Žemėlapio funkcija „Volvo“ atnaujintoje „Haul Assist“ programoje dabar leidžia operatoriams stebėti savivarčio judėjimą po darbų vietą ir aktyviai koreguoti jų eismą atsižvelgiant į eismo sąlygas, ypač pakrovimo ir išvertimo zonose.

Matymas už kampų

Valdoma per „Volvo Co-Pilot“ – apdovanojimų pelniusią kabinoje esančią sąsają su 10 colių didelės raiškos jutikliniu ekranu – „Haul Assist“ Žemėlapio funkcija suteikia operatoriams galimybę ne tik nustatyti savo buvimo vietą, bet ir buvimo vietas kitų savivarčių, turinčių šią technologiją. Ši informacija ypač padeda darbų vietose su ribotu matomumu, leisdamos operatoriams matyti kur yra kiti savivarčiai, tokiu būdu sumažinant potencialiai pavojingų situacijų susidarymo tikimybę. Bet kokiomis aplinkybėmis galėjimas stebėti eismo srautą padeda operatoriams numatyti optimalų atvykimo laiką į pakrovimo arba išvertimo zonas, ir tokiu būdu išvengti spūsčių ir laukimo, taip padidinant bendrą darbavietės efektyvumą.

Volvo Haul Assist Map

Darbas palaikant ryšį

Ši programa veikia naudodama savivartyje įrengtą GPS funkciją jo buvimo vietai nustatyti ir panaudoja ją skaitmeniniu ryšiu per „Volvo Co-Pilot“ bendravimui su kitomis mašinomis. Sistema taip pat gali įrašinėti, kokiu greičiu važiuoja savivartis ir duoti įspėjamąjį signalą operatoriams, kad laikytųsi saugaus darbo greičio.

Žemėlapio funkcija gali nubraižyti išvežiojimo kelius ir pageidaujamus kelius, kad padėtų operatoriams važinėti po darbavietę. Ji gali išskirti, kada savivartis artinasi prie iš anksto nustatytos siauro arba vienos eismo juostos kelio ruožo, ir netgi vizualizuoti susitikimo/prasilenkimo vietas. Šis žemėlapis taip pat gali darbavietėje paryškinti bet kokius atskaitos taškus arba pažymėtinas vietas.

Bortinės svarstyklės

Pakrovimo ir išvertimo zonas galima ne tik vizualizuoti žemėlapyje, tačiau taip pat galima įjungti tam tikras pagalbines funkcijas, pvz., aktyvinti bortines svarstykles. Bortinės svarstyklės padeda optimizuoti pervežimo ciklą užtikrinant, kad kiekvieno savivarčio važiavimo metu būtų pervežamas tinkamo svorio naudingasis krovinys. Ši labai tiksli sistema eliminuoja nepakankamą pakrovimą, taip užtikrindama gerą produktyvumą, o taip pat ir per didelį pakrovimą, kuris sukeltų didesnį mašinos dėvėjimąsi ir degalų suvartojimą.

Volvo Haul Assist Map

Ši sistema stebi pervežamos medžiagos kiekį, suteikdama naudingos informacijos ir realiuoju laiku pateikdama informaciją apie kiekvieno savivarčio produktyvumą. Tai gali padėti bet kokiame projekte palyginti faktiškai pervežtos medžiagos kiekius su planiniais tikslais. Be to, Žemėlapis dar labiau pagerina bortines svarstykles, suteikdamas galimybę į jų ataskaitas įtraukti GPS koordinačių duomenis, tokiu būdu leidžiant išmatuoti, kiek medžiagos perveržta į arba iš tam tikrų koordinačių.

Duomenys tampa informacija

„Haul Assist“ gebėjimas užfiksuoti ir įrašyti išsamią gamybinę informaciją „Volvo Co-Pilot“ sistemoje ženkliai padidina darbų efektyvumą. Šiuos duomenis galima eksportuoti belaidžių būdu į debesijos portalą arba per USB laikmeną, o taip pat naudoti ataskaitoms, kurios rankiniu arba automatiniu būdu kuriamos kasdien arba kartą per savaitę.

Volvo Haul Assist Map

„Volvo Co-Pilot“ – programų sąsajaVolvo Haul Assist Map

Sukurta „Android“ operacinei sistemai, „Volvo Co-Pilot“ suprojektuota taip, kad būtų lengvai išplečiama sukūrus programinės įrangos naujinimus, papildomas funkcijas ir naujas programas. Į sistemą įdėjus SIM kortelę, ji gali palaikyti 3G ryšį, kuriuo sistema gali automatiškai belaidžiu būdu gauti programinės įrangos naujinimus be jokio savininko ar operatoriaus įsikišimo.

Neskaitant „Haul Assist“, „Volvo Co-Pilot“ veikia kaip sąsaja ir kitoms programoms, pvz., „Load Assist“ – universaliai krovinio svėrimo sistemai ratiniams krautuvams, o taip pat „Volvo Intelligent Compaction“ išmaniajai asfaltavimo sistemai, „Compact Assist“ su Density Direct™ funkcija, kuri turi visoje pramonės šakoje pirmą ir vienintelę realiojo laiko tankio žymėjimo priemonę, kuri yra naudojama tik „Volvo“ asfalto volams.