„Volvo“ išleidžia savo vienarėmių savivarčių liniją

„Volvo CE“ pasirengusi įžengti į savivarčių su standžiu rėmu rinką su mašinų, pažymėtų „Volvo“ prekės ženklu, linija. Savos gamyklos Motherwell mieste, Škotijoje patirtį naudojant pagamintą liniją sudaro keturios mašinos, pradedant nuo 45 tonų R45D ir baigiant 100 tonų R100E flagmanu.

„Volvo Construction Equipment“ (toliau „Volvo CE“) paskelbė, kad antrajame 2018 metų ketvirtyje įžengs į vienarėmių savivarčių rinką su „Volvo“ prekės ženklu pažymėtais savivarčiais. Naujosios keturių modelių linijos kūrimas didžia dalimi rėmėsi ilgamete „Volvo CE“ dukterinės įmonės „Terex Trucks“ vienarėmių savivarčių gamybos patirtimi ir „Volvo Group“ technologine galia. Šią mašinų liniją, kuri iš pradžių bus įvedama mažiau reglamentuojamose rinkose, sudaro 45 tonų R45D, 60 tonų R60D, 72 tonų R70D ir flagmanas 100 tonų R100E.

E serijos R100E yra visiškai naujas „Volvo CE“ 100 tonų (95 tonų) vienarėmis savivartis, kuriame gilios rinkos ir klientų poreikių žinios dera su praktikoje patikrintais komponentais, naujomis technologijomis ir įspūdinga nauja konstrukcija – visa tai siūlo ekonomišką ir produktyvų sprendimą, tenkinantį šiandienos kasyklų ir karjerų klientų poreikius. 

Nuodugni inžinerinė analizė

D serijos vienarėmių savivarčių R45D, R60D ir R70D kūrimas paremtas žinomais ir praktikoje gerai užsirekomendavusiais „Terex Trucks“ TR serijos sunkvežimiais ir nuodugnia inžinerine analize, garantuojančia, kad šios mašinos savo tikslinėse rinkose ir segmentuose atitiktų standartus, kurių tikimąsi iš „Volvo“ produktų. Tarp patobulinimų yra geresnė apžvalga ir saugos sistemos, kartu su „Volvo“ techniniu palaikymu ir prekės ženklu.

Po to, kai į rinką bus pradėti tiekti „Volvo“ ženklo vienarėmiai savivarčiai, „Terex Trucks“ savivarčių gamyba bus palaipsniui nutraukta.

Volvo Rigid Haulers „2014 metais įsigyta „Terex Trucks“ kompanija buvo strateginis sprendimas ir suteikė „Volvo“ galimybę siūlyti klientams ir vienarėmius savivarčius“, – sako Thomas Bitter'is, „Volvo CE“ viceprezidentas rinkodarai ir produktų portfeliui (MaPP). „Nuo tada mes dirbome kurdami visiškai naują vienarėmį savivartį, pagrįstą per 84 metus „Terex Trucks“ sukaupta patirtimi ir žiniomis, bei „Volvo CE“ turimomis geriausiomis pramonės technologijomis, ir atspindintį esmines „Volvo“ vertybes – kokybę, saugumą ir rūpinimąsi aplinka. Šiandien mes pereiname į kitą etapą, o naujosios „Volvo“ mašinos, ypač E serijos R100E, yra šio darbo vaisiai. Esame tikri, kad jos padarys tinkamą įspūdį kasyklose ir karjeruose dirbantiems klientams.“

Naujos mašinos dėmesio centre

Visiškai naujas flagmanas R100E sukurtas taip, kad kuo geriau atitiktų klientų reikalavimus vienarėmiams savivarčiams – pasižymėtų labai geromis eksploatacinėmis savybėmis ir dideliu našumu, mažomis bendrosiomis eksploatacijos sąnaudomis, lengva technine priežiūra ir patogumu operatoriui. Didelė R100E keliamoji galia ir važiavimo greitis, naujas V-formos kėbulas, efektyvi hidraulika, intelektualios stebėjimo sistemos ir operatoriaus aplinka – visa tai padės klientams pervežti daugiau medžiagų per trumpesnį laiką.

„Terex Trucks“ vienarėmiai savivarčiai žymūs savo gebėjimu gerai dirbti sunkiausiomis sąlygomis, o taip pat paprasta technine priežiūra ir mažomis bendrosiomis eksploatacijos sąnaudomis,“ – sako Paul'as Douglas, „Volvo CE“ vienarėmių savivarčių ir „Terex Trucks“ viceprezidentas. „Mūsų praktikoje patikrinta konstrukcija buvo labai geras pagrindas, padėjęs „Volvo CE“ papildyti gaminių liniją inovatyviu produktu. Naujasis E serijos R100E – tai visiškai nauja mašina, pasižyminti stabilumu, patvarumu ir ilga eksploatacijos trukme, užtikrinanti didelį pelningumą ir darbo komfortą. Ir dar daugiau – jis greitas ir paprastas naudoti bei prižiūrėti.“

Volvo Rigid Haulers

Šviesi ateitis

Naujieji „Volvo“ prekės ženklo vienarėmiai savivarčiaibus bis gaminami pervadintoje „Volvo Motherwell“ gamykloje Škotijoje ir parduodami tik per „Volvo“ įgaliotųjų atstovų tinklą.

Redaktoriaus pastaba. Šis pranešimas neturi nieko bendra su „Volvo CE“ „Terex Trucks“ prekės ženklo dvirėmių savivarčių asortimentu. „Terex Trucks“ prekės ženklo dvirėmiai sunkvežimiai ir toliau bus kuriami, gaminami ir tobulinami gamykloje Motherwell'yje, o parduodami per esamą „Terex Trucks“ nepriklausomų prekybos atstovų tinklą.