volvo uzkabes agregāts šablons abg vari

ABG riteņu asfalta klājēji

Variomatic šabloni

Volvo Variomatic ieklāšanas šabloni – asfalta klājēja sirds

Variomatic blīvētājus var viegli paplašināt līdz pat divkāršam platumam, tāpēc tie ir ļoti plaši pielietojami.

VB 40 ETC ieklāšanas šablons

Volvo pieredzes desmitgades ceļu būvniecībā ir veicinājušas VB40 izveidi, kas ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju portfeļa. Rezultāts ir augstas veiktspējas un kvalitātes ieklājējs, kas nodrošina nepieciešamo izturību un sniegumu, kas nepieciešams veiksmīgai asfalta klāšanas darbu veikšanai. Industrijā vadošā tehnoloģija nodrošina klasē labākos asfalta klāšanas rezultātus.

Pieejams priekš: P2870D ABG

Detaļas

VB 78 ETC ieklāšanas šablons

Paceliet asfalta klājēja veiktspēju nākošajā līmenī ar VB78 ieklājēju, kas ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju klāsta. Būvēts, balstoties uz Volvo plašo pieredzi ceļu būvniecības sektorā, VB78 ir moderna tehnoloģija ar augstākās kvalitātes materiālu un ražošanas procesiem, kas palīdz jums nodrošināt, ka ikviens asfalta klāšanas projekts noris veiksmīgi.

Pieejams priekš: P6870D ABG

Detaļas

VB 79 ETC ieklāšanas šablons

Izveidojot īpašus profilus ceļa virsmā, VB79 ir divas papildus artikulētas sekcijas, kas ir regulējamas par 10% (5,7°) uz augšu vai uz leju papildus saliecama kroņa regulēšanai vidusdaļā. Ietilpstot Volvo Variomatic ieklājēju līnijā, VB79 nodrošina pilnīgu daudzpusību attiecībā uz jūsu veidojamā profila formu. Rezultātā ir lielāka klājēja daudzpusība un labāk saderīgs ceļa profils, samazinot izniekoto materiālu un uzlabojot darba vietas efektivitāti.

Pieejams priekš: P6870D ABG

Detaļas

VB 88 ETC ieklāšanas šablons

Iegūstiet augstas kvalitātes virsmas ar VB88 ieklājēju, kas ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju klāsta. Ražots, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un ražošanas procesus, ieklājējs sniedz izturību, uz ko varat paļauties, bet ieklājēja vadības bloks ļauj vieglii kontrolēt ieklājēju.

Pieejams priekš: P6870D ABG

Detaļas
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties