Volvo CE iegūst īpašo pielietojuma jomu uzņēmumu CeDe

Ir parakstīts līgums maza apjoma Zviedrijas mašīnu pielāgošanas speciālista iegūšanai.

Volvo CE aquires CeDe group

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ir paziņojis, ka iegūs īpašu lietojumprogrammu partneri CeDe Group par neatklātu naudas summu. CeDe Group atrodas Malmē, Zviedrijā, un darījums, kas stāsies spēkā marta vidū, ietvers tā intelektuālo īpašumu, darbības, citus īpašumus un apmēram 45 pilnas slodzes darbinieku personālu. Tā kā ikgadējie ražošanas apjomi ir salīdzinoši mazi, darījumam nebūs tiešas ietekmes uz Volvo CE ienākumiem vai finansiālo pozīciju.

CeDe Group ir laba reputācija Skandināvijā kā maza apjoma celtniecības un kalnrūpniecības mašīnu pielāgošanas speciālistam īpašās pielietojuma jomās. Strādājot priekš dažiem vadošajiem OEM, tostarp Volvo CE un tā dīleriem, pielāgošanas ietver jaunu pašizgāzēju virsbūvju attīstīšanu (piem., degviela, ūdens, atkritumi), kāpurķēžu pārveidi riteņu ekskavatoriem, kā arī pārveidošanu pazemes kalnrūpniecības pielietojuma jomām un tml.

Uzņēmums dibināts 2000. gadā, un tā saknes sniedzas Volvo oriģinālajā ekskavatoru biznesā Okermanā.

Spēcīgs, neatkarīgs speciālists

Esot Volvo CE īpašumā, vīzija ir, ka CeDe paliks kā darbīgs, uzņēmīgs, atsevišķs uzņēmums. Volvo CE sniegs uzņēmumam piekļuvi savām ievērojamajām kompetencēm un pievienos papildus resursus, lai ļautu paplašināt tā tirgus robežas un klientu bāzes, kļūstot par Eiropas līderi šajā specializētajā sektorā. Kā spēcīgs partneris, tas arī atbalstīs Volvo CE mērķus paplašināt savu produktu piedāvājumu jaunos segmentos un pielietojuma jomās, kā arī būs partneris, kurš spēj nodrošināt maza apjoma prototipus un ražošanas sērijas. Uzņēmums turpinās sniegt un paplašināt savus inženierijas pakalpojumus ne-Volvo CE klientiem.

"Šis ieguvums ir loģisks vairākos stratēģiskos līmeņos", komentē Volvo CE prezidents Melkers Jernbergs. "CeDe jau ir pierādījis, ka tam ir spēcīgs inženierijas talants pielāgojot mašīnas specifiskām pielietojuma jomām. Šīs ciešākās attiecības ļaus Volvo CE palielināt mūsu produktu piedāvājumus, vienlaicīgi veicinot CeDe spēju paplašināties jaunos tirgos un segmentos gan ar Volvo CE, gan ar citiem saviem OEM klientiem."

CeDe Group galvenais izpilddirektors Kristers Jonsons piekrīt, sakot: "Mēs esam ārkārtīgi pagodināti pievienoties Volvo CE uzņēmumu ģimenei. Mums jau ir ilglaicīgas un labas attiecības ar Volvo CE un dziļa izpratne par tā produktiem; mēs esam priecīgi par iespējam attīstīt savus pakalpojumus un paplašināt savu darbību jaunos tirgos".