Load Assist izaicina riteņiekrāvēju operatorus strādāt labāk

Jaunā Operator Coaching lietojumprogramma, kas tiek piedāvāta Volvo Co-Pilot saskarnei, sniedz riteņiekrāvēju operatoriem padomus un izaicinājumus, lai uzlabotu viņu braukšanas prasmes.

Operator Coaching Load Assist

Jaunākais Volvo CE Load Assist saimes uzlabojums ir jaunā lietojumprogramma Operator Coaching. Šī funkcija palīdz Volvo L110H līdz L260H riteņiekrāvēju operatoriem izmantot mašīnas daudz efektīvāk, sniedzot viņiem reālā laika informāciju, ko viņi var izmantot, lai labāk izprastu, kā viņu darbības ietekmē iznākumu. Nedaudz līdzīgi kā, mēģinot sasniegt labāko rezultātu datorspēlē, Operator Coaching ļauj operatoriem iestatīt mērķus un uzdevumus, kas nepārtraukti uzlabo sniegumu.

 

Mašīna un operators nevainojamā harmonijā

Jaunāko Volvo CE mašīnu standartaprīkojumā ietilpst daudzas viedas funkcijas. Taču operatoriem ir viegli tās nepamanīt, vai arī nezināt labāko laiku to izmantošanai. Operator Coaching lietojumprogramma sniedz tūlītējas atsauksmes par operatora darbībām – piemēram, tukšgaitu, salīdzinot ar aktīvo laiku, bremzēšanu, salīdzinot ar distanci, droseles pozīciju, bloķēšanu, salīdzinot ar distanci, un sniedz padomus, kā to uzlabot, izmantojot Volvo Co-Pilot 10 collu augstas izšķirtspējas displeju. Ieteikumi, piemēram, "Aktivizēt strēles piekares sistēmu", "Atbrīvot droseli" vai "Aktivizēt bloķēšanu" palīdz operatoriem nodrošināt optimālu degvielas ekonomiju un samazināt mašīnas nodilumu. Operator Coaching Load Assist

 

Ar līdz 40 pieejamiem individuāliem profiliem operatori var paturēt sniegumu no iepriekšējām maiņām un iestatīt pašreizējās maiņas mērķus. Tie laika gaitā veidojas no grafiskas snieguma diagrammas, lai parādītu uzlabojumu tendenci katram operatoram.

 

Sveriet labāk, nekā līdz šim

Jaunā Operator Coaching funkcija pievienojas esošajai On-Board Weighing lietojumprogrammai, kas izslēdz minējumu veikšanu iekraušanas laikā optimāla materiāla daudzuma nodrošināšanai. Tā paveic to, pateicoties reālā laika ieskatam darbarīka slodzē (ar līdz +/- 1% precizitāti), tādā veidā operatori var novērst pārslodzi, pārāk mazu slodzi, pārsvēršanu un gaidīšanas laikus. Slodzes dati tiek uztverti ar spiediena un pozīcijas sensoriem, un pēc tam parādīti Volvo Co-Pilot. Kad iekraušana ir pabeigta, visi ražošanas dati ir saglabāti displejā un ir gatavi eksportēšanai uz mākonī balstītu portālu vai USB pārvietojamā atmiņas ierīcē. Sistēma ir radīta dažādiem kausu tipiem, un tā var strādāt arī ar dakšām un satvērējiem.

Operator Coaching Load Assist