Swecon SIA Latvija

Jaunā lietojumprogramma ieliek pārvadātājus kartē

Jaunākais atjauninājums Volvo Co-Pilot interfeisam piedāvātajā lietojumprogrammu komplektā Haul Assist tagad nodrošina reāllaika izsekošanas karti, kas palīdz uzlabot iekrāvēju autoparka plūsmu uz vietas, kā arī efektivitāti veicinošu iebūvēto On-Board Weighing funkciju.

Volvo Haul Assist Map

Kartes paveic daudz vairāk nekā tikai palīdz jums nokļūt galamērķī. Jaunā kartes (Map) funkcija Volvo atjaunotajā Haul Assist lietojumprogrammā tagad ļauj operatoriem uzraudzīt pārvadātāju plūsmu darba vietā un proaktīvi regulēt braukšanu saskaņā ar satiksmes apstākļiem, jo īpaši iekraušanas un izkraušanas zonās.

Redzamība ap stūriem

Volvo Co-Pilot darbināta, balvas ieguvusī kabīnes saskarne ar 10 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānu Haul Assist Map funkciju ļauj operatoriem ne tikai noteikt savu pozīciju, bet arī citu pārvadātāju, kas aprīkoti ar šo tehnoloģiju, pozīciju. Šīs zināšanas tiek izmantotas darba vietās ar ierobežotu redzamību, ļaujot operatoriem redzēt, kur atrodas pārvadātāji, tādējādi samazinot potenciāli bīstamas situācijas. Visos apstākļos, spējot uzraudzīt satiksmes plūsmu, operatori var vieglāk paredzēt optimālo ierašanās laiku iekraušanas un izkraušanas zonās, tādējādi izvairoties no sastrēgumiem un gaidīšanas laikiem, uzlabojot vispārējo darba vietas efektivitāti.

Volvo Haul Assist Map

Kontakta uzturēšana

Lietojumprogramma darbojas, izmantojot pārvadātājā iebūvēto GPS funkciju pozicionēšanas mērķiem, un apvieno to ar digitālu savienojumu ar Volvo Co-Pilot palīdzību, lai sazinātos ar citām mašīnām. Sistēma spēj arī ierakstīt to, cik ātri pārvadātājs brauc, un radīt trauksmes signālu, lai atgādinātu operatoriem par droša darba ātruma saglabāšanu.

Kartes (Map) funkcija spēj izplānot iekraušanas ceļus un vēlamos maršrutus, lai palīdzētu operatoriem pārvietoties pa darba vietu. Tā spēj paziņot, kad pārvadātājs tuvojas noteiktai šaura vai vienjoslas ceļa daļai, un pat vizualizēt satikšanās/apdzīšanas vietas. Karte spēj arī izcelt atsauces punktus vai ievērojamas darba vietas zonas.

Svēršana uz vietas (On-Board Weighing)

Iekraušanas un izkraušanas vietas iespējams ne tikai vizualizēt kartē, bet arī izraisīt noteiktas apakšfunkcijas, piemēram, On-Board Weighing informācijas aktivizēšanu. On-Board Weighing palīdz optimizēt pārvadāšanas ciklu, pārliecinoties, ka katrā pārvadātāja braucienā tiek pārvietots pareizs kravas daudzums. Ārkārtīgi precīzā sistēma novērš pārāk mazu kravu labai produktivitātei un pārāk lielu kravu, kas palielina mašīnas nolietojumu un degvielas patēriņu.

Volvo Haul Assist Map

Sistēma uzrauga pārvietotā materiāla daudzumu, sniedzot noderīgus datus un katra pārvadātāja reālā laika produktivitātes skatu. Tas var palīdzēt, vadot ražošanu attiecībā uz katra projekta mērķiem. Kartes (Map) pievienošana vēl vairāk uzlabo On-Board Weighing, sniedzot iespēju ietvert GPS koordināšu datus savos ziņojumos, ļaujot izmērīt pārvietoto materiālu no un uz dažādām koordinātēm.

Dati kļūst par informāciju

Haul Assist spēja notvert un glabāt detalizētu ražošanas informāciju Volvo Co-Pilot sistēmā sniedz patiesu darbības efektivitātes uzlabojumu. Datus iespējams eksportēt mākoņa portālā vai USB glabāšanas ierīcē un izmantot, lai manuāli vai automātiski izveidotu ziņojumu – katru dienu vai reizi nedēļā.

Volvo Haul Assist Map

Volvo Co-Pilot – lietojumprogrammas saskarneVolvo Haul Assist Map

Būvēts uz Android operētājsistēmas bāzes, Volvo Co Pilot ir veidots tā, lai to viegli pielāgotu, tiklīdz ir izveidoti turpmāki programmatūras atjauninājumi, papildus funkcijas un jaunas lietojumprogrammas. Sistēma ir 3G saderīga, ja aprīkota ar SIM karti, ļaujot sistēmai automātiski un bezvadu režīmā saņemt programmatūras atjauninājumus bez nekādām darbībām no īpašnieka vai operatora puses.

Papildus Haul Assist, Volvo Co-Pilot kalpo arī kā saskarne vairākām citām lietojumprogrammām, tostarp Load Assist, kas ir pilnīga kravas svēršanas pārvaldības sistēma Volvo riteņiekrāvējiem, kā arī Volvo Intelligent Compaction sistēma, Compact Assist ar Density Direct™, kas piedāvā industrijā pirmo un vienīgo reālā laika blīvuma kartēšanas rīku, kas pieejams tikai Volvo asfalta blīvētājiem.