Palielināts darbspējas laiks, pateicoties Volvo ACTIVE CARE

Volvo ACTIVE CARE globālā izvēršana ir vēl viens unikāls pasākums, ko industrijā pirmais ieviesis Volvo CE. Tas izslēdz skaitļu analizēšanu no mašīnas telemātikas – pateicoties autoparka uzraudzības un visaptverošu, pielietojamu mašīnas ziņojumu kombinācijai.

Ar transportlīdzekļa telemātikas un attālinātās savienojamības rašanos autoparku vadītājiem ir viegli apjukt moderno celtniecības mašīnu apstrādājamo datu daudzumā. Ar Volvo Construction Equipment (Volvo CE) unikālo, šobrīd globāli piedāvāto Volvo ACTIVE CARE, Volvo proaktīvi uzņemas mašīnas stāvokļa uzraudzības un ziņošanas slogu, atstājot klientiem vairāk laika, lai koncentrētos darbam. Volvo ACTIVE CARE ir inteliģents telemātikas pakalpojums, kas apvieno mašīnas stāvokļa uzraudzību un iknedēļas ziņojumu nodrošināšanu, kas kopā palīdz samazināt dīkstāves laiku. 
Attālinātā analīze sniedz vairākas priekšrocības, tostarp problēmu apzināšanu, pirms tās kļūst par defektiem, un pakalpojumu plānošanas atvieglošanu. Zinot, kas ir problēma, izplatītāja tehniķiem nepieciešams veikt mazāk braucienu uz klienta darba vietu, un viņi ierodas ar pareizajiem instrumentiem, rezerves daļām un pieredzi, lai palielinātu iespēju veikt labošanu pirmajā reizē. Tas viss palielina darbspējas laiku un samazina klienta izmaksas.

 

KĀ TAS DARBOJAS

Process ir vienkāršs: CareTrack – Volvo telemātikas sistēma notver mašīnas datu punktus, un Volvo Uptime centri visā pasaulē attālināti uzrauga mašīnu savstarpējo savienojamību. Šeit Volvo eksperti, kuri patiesi izprot mašīnas, izmanto modernāko diagnostikas programmatūru, lai apstrādātu informāciju. Kad tiek konstatēta kritiska trauksme vai mašīnas defekts, izplatītājs tiek informēts, un viņam tiek nodrošināta defekta diagnostikas informācija. Izplatītājs pēc tam informē klientu par problēmu un plāniem, kad iespējams veikt labošanas darbību. 


Par laimi kritiskas problēmas ir retums, bet klienti ar iknedēļas Uptime ziņojumiem regulāri tiek informēti par to, ka viņu mašīnas tiek nepārtraukti uzraudzītas. Šie ziņojumi izceļ iespējas uzlabot individuālas automašīnas, vai autoparka automašīnu, pieejamību.

Iknedēļas ieskats, ilgtermiņa ietekme

Volvo ACTIVE CARE un saistīto Uptime centru lielākā priekšrocība ir tāda, ka klientiem vairs nav nepieciešams pavadīt laiku, meklējot informāciju lielā mašīnas datu daudzumā — to viņu vārdā veic Volvo un Volvo izplatītājs.
Šī biežākā iejaukšanās palīdz Volvo, izplatītājam un klientiem sadarboties, lai noteiktu darbības, kas var ievērojami ietekmēt vienu no lielākajiem peļņas veicinātājiem – darbspējas laiku.

“Ar Volvo ACTIVE CARE mēs esam stingri apņēmušies vēl vairāk palielināt darbspējas laiku," saka Koens Sips, Volvo CE Klientu risinājumu viceprezidents.

1. attēls: Volvo ACTIVE CARE izslēdz skaitļu analizēšanu no mašīnas telemātikas.
2. attēls: vērtīgi iknedēļas ziņojumi.