Volvo izlaiž savu izturīgu pašizgāzēju klāstu

Uzņēmums Volvo CE ir nolēmis ieiet izturīgo pašizgāzēju tirgū ar pilnu Volvo zīmola klāstu. Izmantojot savas Motherwell rūpnīcas Skotijā zināšanas, klāsts sastāv no četrām mašīnām, sākot ar 45 tonnu R45D, līdz vadošajam 100 tonnu R100E.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ir paziņojis, ka ieies izturīgo pašizgāzēju tirgū ar savu Volvo izturīgo pašizgāzēju zīmolu 2018. gada otrajā ceturksnī. Jaunā četru modeļu klāsta izveide lielā mērā tika balstīta uz Volvo CE meitasuzņēmuma Terex Trucks ilgo pieredzi izturīgo pašizgāzēju jomā apvienojumā ar Volvo Group tehnoloģisko spēcīgajām pusēm. Klāsts, kas sākotnēji tiks izlaists mazāk regulētos tirgos, sastāv no 45 tonnu R45D, 60 tonnu R60D, 72 tonnu R70D un vadošo 100 tonnu R100E. 

E-Series R100E ir pilnīgi jauns Volvo CE 100 tonnu (95 tonnu) izturīgais pašizgāzējs, kas apvieno tirgus bagātību un klientu zināšanas ar pārbaudītām detaļām, jaunām tehnoloģijām un pārsteidzošu jaunu dizainu – tas viss sniedz ekonomisku un produktīvu risinājumu, lai izpildītu mūsdienu kalnrūpniecības un ieguves nozaru klientu vajadzības. 

Padziļināts inženierijas pārskats

Balstoties uz esošo un labi pārbaudīto Terex Trucks TR-Series, D-Series R45D, R60D un R70D Volvo izturīgie pašizgāzēji seko padziļinātam inženierijas pārskatam, nodrošinot, ka mašīnas atbilst standartiem, ko sagaida no Volvo produktiem to tirgos un segmentos. Uzlabojumi ietver labāku redzamību un drošības sistēmas, kā arī Volvo tehnisko atbalstu un zīmola veidošanu.

Volvo zīmola izturīgo pašizgāzēju izlaišanas rezultātā Terex Trucks izturīgo pašizgāzēju ražošana ar laiku tiks pārtraukta.

Volvo Rigid Haulers "Mūsu 2014. gadā veiktā Terex Trucks iegāde bija stratēģisks lēmums, kas ļāva Volvo piedāvāt saviem klientiem izturīgo pašizgāzēju iespēju," saka Tomass Biters [Thomas Bitter], Volvo CE Mārketinga un produktu portfolio (MaPP) funkcijas vecākais viceprezidents. "Kopš tā laika mēs esam strādājuši, lai izveidotu pilnīgi jaunu izturīgo pašizgāzēju, kas balstās uz Terex Trucks 84 gadu mantojumu, tai pat laikā izmantojot arī Volvo CE industrijā vadošo tehnoloģiju un kvalitātes pamatvērtības, drošību un rūpes par vidi. Šodien mēs pārejam nākošajā līmenī, un jaunās Volvo mašīnas, jo īpaši E-Series R100E, ir šī darba iznākums. Mēs esam pārliecināti, ka tie pārsteigs kalnrūpniecības un ieguves segmentos strādājošos klientus."

Jaunās mašīnas uzmanības lokā

Pilnīgi jaunais vadošais R100E pašizgāzējs ir radīts, lai atbilstu klientu prasībām par izturīgu pašizgāzēju, kas sniedz augstu veiktspēju un produktivitāti, zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas, vieglu apkalpojamību un labu operatora komfortu. Ar tā lielo kravnesību un izgāšanas ātrumiem, jauno V formas virsbūvi, efektīvo hidrauliku, inteliģentajām uzraudzības sistēmām un operatora vidi, R100E palīdzēs klientiem pārvietot vairāk materiāla mazākā laikā.

"Terex Trucks" izturīgie pašizgāzēji ir slaveni ar labo sniegumu smagos apstākļos, bet tai pat laikā esot viegli uzturamiem un ar zemām ekspluatācijas izmaksām," saka Pols Duglass [Paul Douglas], Volvo CE Izturīgo pašizgāzēju un Terex Trucks viceprezidents. "Mūsu pārbaudītajam dizainam ir spēcīgs DNS, uz kā pamata veidot Volvo CE inovatīvo ienākšanu šajā produktu līnijā. Jaunais E-Series R100E ir pilnīgi jauna mašīna, kas sniedz stabilitāti, ilgu kalpošanas mūžu, augstu rentabilitāti, izturību un komfortu. Un vēl vairāk, tas ir ātrs, kā arī viegli ekspluatējams un uzturams."

Volvo Rigid Haulers

Gaiša nākotne

Jaunie Volvo zīmola izturīgie pašizgāzēji tiks ražoti pārveidotajā Volvo Motherwell ražotnē Skotijā, un tie tiks pārdoti tikai Volvo izplatītāju tīklā.

Redaktora piezīme: šim paziņojumam nav nekādas saistības ar Volvo CE Terex Trucks zīmola artikulēto pašizgāzēju klāstu. Terex Trucks zīmola artikulētie pašizgāzēji arī turpmāk tiks radīti, būvēti un uzlaboti Motherwell rūpnīcā, un izplatīti, izmantojot esošo Terex Trucks neatkarīgo izplatītāju tīklu.