Volvo originaalkuluosad

Volvo pakub kogu kuluosade spektrit, välja töötatud ja kontrollitud, et vastata vääriliselt teie kõrgeimatele ootustele kõigi rakenduste korral.Masina esmaklassilises seisukorras hoidmiseks pakub Volvo osi, mida kasutades töötab masin tõrgeteta niikaua kui võimalik.

Valige kuluosad, näiteks veermikuosad, Volvo voolikud või Volvo kopa kihvade süsteem, et teie masin töötaks nagu uus. Need osad on läbinud kõige rangema kontrolli, et taluda kõige äärmuslikumaid pingeid. Meie konstruktsioon ja materjalivalik tagavad kõrgetasemelised tööomadused.

Kliendilahendused

Meie poolt pakutavate toodete ja teenuste ülevaade, mis toetavad teie äri kogu omanikuksolemise kestel, aidates teil aasta aasta järel kasumis olla.

Volvo kihvade süsteem

Te ei paluks maailmatasemel jalgpalluril mängida valede saabastega, miks te siis teete seda oma masina kopaga? Ärge tehke kvaliteedis kompromisse, vaid valige Volvo kihvade süsteem, mis on Volvo koppadele parim valik.

Maksimeerige kasumlikkus

Väiksemad hoolduskulud, parem tööaja kasutamine

  • Kopp kulub vähem
  • Pikemad vahetamisvälbad
  • Kiire ja lihtne paigaldamine

Suurendage tootlikkust ja kütusesäästlikkust

  • Kopp täitub paremini
  • Suurepärane läbistusvõime
Uue põlvkonna kihvad keskmise suurusega ja suurematele masinatele

Uue põlvkonna Volvo kihvade süsteemil on võrratu tööomaduste tase ja tööaega kasutatakse paremini, mis aitab teil oma Volvo masinat võimalikult hästi kasutada. Aastakümne jooksul omandatud kogemuste ja tehnoloogiaalaste eriteadmiste põhjal oleme oma kihvade süsteemi viimistlenud, et kaevata kiiremini ja hoida neid kauem teravana.

Kiire, lihtne ja ohutu paigaldamine

Volvo uue lukustussüsteemiga saate kihvasid paigaldada või vahetada vaid minutitega, mis aitab vähendada tööseisakuid. Kinnitus ja kihvad tarnitakse kokkumonteerituna ja kihva kasutusea jooksul ei ole vedru vahetamine vajalik. See nutikas süsteem töötab korduvkasutatava lukustustihvtiga, mida saab paigaldada mõlemalt poolt.

Volvo uue põlvkonna kihvasid saab paigaldada ja vahetada täiesti haamrivabalt. Vaja on ainult tavalist kandilist ketiratast, mistõttu väheneb ka vigastuste oht. Aseta paika ja vajuta klõpsatuseni!

Volvo originaal-veermikuosad

Täites teie kõrgeimad ootused

Volvo täielik veermikuosade tootevalik on arendatud ja katsetatud pakkuma kõrgeimal tasemel kvaliteeti ja jõudlust.

Kõrgeim tase
Veermikuosasid katsetatakse ulatuslikult, et need taluksid äärmuslikke ühtlasi koormusi.

Loodud spetsiaalselt Volvo ehitusmasinatele
Volvo veermikuosad tagavad ohutu ja tõhusa töö, pika tootliku tööea ja madalad töökulud.

Volvo kummiroomikud

  • Arendatud kooskõlas Volvo ehitusmasinatega
  • Vastavad kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele

Volvo veermikuosad

Vaadake Volvo roomikute ja alumiste rullide äärmuslike katsetuste tulemusi! Volvo veermikuosad tagavad kvaliteedi ja vastupidavuse, millele võite toetuda.

Volvo poltkinnitusega kummikatted

Suurendage oma mitmekülgsust

Roomikekskavaatoritele mõeldud Volvo poltkinnitusega kummikatete süsteem on ideaalne lahendus masina mitmekülgsuse suurendamiseks. Kulusid säästev lahendus võimaldab kergesti pinnast kahjustamata maantee- ja maastikutööde vahel liikuda.

Mitmekülgsus
Saate maantee- ja maastikutööde vahel liikuda, nagu oleks kaks masinat ühes. Kummikatted kaitsevad maapinda täielikult ja need saab veojõu vajamisel lihtsasti eemaldada.

Suur kulumiskindlus
Kulumise vähendamiseks vastupidavast kummisegust valmistatud katted sisaldavad on kulumiskindla kummikestaga ümbritsetud terasplaate ja kummiamortisaatoreid, mis vähendab vibratsiooni ning müra.

Saadavalolek
Kummikatete süsteem on saadaval nii tehases paigaldatud variandina kui ka Volvo esinduste võrgu kaudu. Järelturu komplekti kuuluvad nii katted kui ka roomikukilbid.

Tasuvus
Asendades kummikatted siis, kui see on vajalik, on säästlik ja lihtne viis oma ekskavaatori roomikusüsteemi korrashoidmiseks.

Volvo ekspanderpoldid

Lahendus kulumise kompenseerimiseks

Täiuslik lahendus, kui teie ehitusseadme kulumine põhjustab kinnituspunktides lõtke ja avad on kulunud.

Püsilahendus ökonoomseks ja kauakestvaks kasutamiseks
Kui teie masinal ilmnevad kulumismärgid, on Volvo ekspanderpoldid täiuslikuks lahenduseks.

Kiire ja lihtne paigaldamine (sageli kohapeal)
Volvo ekspanderpoltidel on kaks laiendushülssi, mis täidavad tühiku ja ühendavad kinnitusaasad.

Volvo ekspanderpoltide kasutamisel pole remontimine ega masina töötlemine vajalik.

Saadaval suurele tootevalikule.

Igal osal on oluline tähtsus!

Mida kvaliteetsemad on osad, seda rohkem on teil Volvo masinast kasu. Igal osal on tööaja kasutamise ja tööomaduste seisukohalt oluline tähtsus. Seega, milleks riskida?

Volvo esinduseotsija avaleht
Kas teate, mida vajate?

Tahate osi tellida? Aitame teid meeleldi.

Esitage päring