ABG tasanduslauad

See, mida vajate, et töö korralikult ära teha

Tõestatud mitmekülgsus ja tõhusus kogu maailmas

Volvo pakub mitmesuguseid tasanduslaudu asfaldilaoturitele, olenevalt kliendi vajadustest. Kaasaegne kõrgtihe tasanduslaud DuoTamp tihendab asfalti väga tõhusalt, mille järel teekate vajab minimaalset teerulliga tihendamist, kui üldse. Tulemuseks on ühtlaselt tihendatud teekate, mis on ka optimaalselt sile.

Tasanduslauad, käsitsi juhitav

Volvo fikseeritud tasanduslauad ABG asfaldilaoturitele on tihenduse ja vibratsiooni kombinatsiooniga tasanduslauad, mille põhilaius on 2,50 või 3,00 m. Need saavad olla ühe või kahe tihendajaga süsteemiga. Reguleeritav amplituud võimaldab juhil teekattematerjali ja töökoha tingimuste järgi tihendusamplituudi valida. Lisaks täiendavale tihendusele parandab vibratsioonisüsteem ka pinna tekstuuri – seda eriti pealiskatte laotamisel.

Tööseadmete ülevaade

Tasanduslauad, Variomatic

Volvo pakub mitmesuguseid tasanduslaudu asfaldilaoturitele, olenevalt kliendi vajadustest. Kaasaegne kõrgtihe tasanduslaud DuoTamp tihendab asfalti väga tõhusalt, mille järel teekate vajab minimaalset teerulliga tihendamist, kui üldse. Tulemuseks on ühtlaselt tihendatud teekate, mis on ka optimaalselt sile. Variomatic-tasanduslauadu on lihtne laiendada kuni kahekordse põhilaiuseni, millega need tasanduslauad on äärmiselt paindlikud.

Tööseadmete ülevaade
Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust