Volvo Construction Equipment ja SDLG astuvad Hiinas järgmise sammu

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ja SDLG pikendavad oma koostööd kasumliku kasvu kiirendamiseks. Alates 2020. aasta detsembrist koondatakse kõik Hiina turule toodetavad ekskavaatorid alates 15 tonnist ühte tooteseeriasse Volvo kõige uuema tehnoloogia ja Volvo kaubamärgi põhjal.

Volvo CE ja SDLG toodavad ja müüvad praegu Hiinas ekskavaatorite eraldi tooteseeriaid. Kasvu edasiseks kiirendamiseks seoses Hiinas peagi kehtestatavate IV heitmenormidega koondatakse kõik Hiina turule toodetavad ekskavaatorid alates 15 tonnist 2020. aasta detsembriks üheks tooteseeriaks. Need tooted põhinevad Volvo kõige uuemal tehnoloogial ja Volvo kaubamärgil. 


Alates 2007. aastast, mil Volvo CE omandas 70% SDLG-st, on netokäive kasvanud 3 miljardilt Rootsi kroonilt 17 miljardi Rootsi kroonini hea kasumlikkusega. SDLG-l on tugev rataslaadurite turuosa ning see on sisenenud Volvo CE tehnoloogia toel edukalt ka ekskavaatorite turule. 


„Meie suuremate ekskavaatorite tegevusala ühendamine Hiinas võimaldab meil oma kliente võimalikult hästi teenindada,“ kommenteerib Volvo Construction Equipmenti president Melker Jernberg. „SDLG on olnud väga edukas alates meie koostöö alustamisest 2007. aastal. Kuna mõlema kaubamärgi käive kasvab ja meie koostöö aastate jooksul üha tiheneb, on see meie jaoks loomulik samm.“

Ajakirjanikele annab lisateavet: Bill Law, SVP Corporate Communications +46 31 323 84 96